Ігри Ну постривай грати онлайн безкоштовно

Мультфільм про вовка та зайця відомий, мабуть, кожній людині, що живе в Російській Федерації і в країнах ближнього зарубіжжя. Це справжній шедевр мультиплікаційного мистецтва. Цей мультик можна назвати інтерпретацією відомого нам мультик з заходу «Том і Джеррі». Напевно, кожен бачив як кіт намагався наздогнати докучливого мишеняти і що з цього виходило. Наша версія вийшла значно добрішою західній версії, яка була переповнена насильством. А насильство і дитина річ несумісна. На нашому сайті ви знайдете кращі ігри дано тематики, в тому числі відому все дітям стару гру «Вовк Яйцелов».

 

За стільки багато часу, цей чудовий мультфільм перетворився на «класику жанру». Цей мультфільм показав, що не тільки на заході можуть робити круті мультиплікаційні фільми.

Трохи історії

1969 рік – це рік, в яких була знята перша серія цього чудового мультфільму. Автором ідеї був Геннадій Сокольський, який створив історію про вовка і зайця, покорившем мільйони дитячих сердець. Перша серія отримала назву «Весела карусель». З кожною новою серією образ персонажів не залишався незмінним, але залишалася головна ідея – це гонитва негативного героя за позитивним. Це свого роду боротьба добра і зла. Після виходу першої серії, який став відомим практично на весь світ мультфільму, до зйомок підключився В'ячеслав Котьоночкін. Цілих сімнадцять років він створював нові серії. Ах. Скільки ж позитивних емоцій було викликано серіями цього чудового мультфільму! Юність стількох поколінь пройшла під егідою «Ну постривай». Дійсно цей мультиплікаційний фільм – класика жанру. Не варто забувати і те, що над мультфільмом працювали й інші автори, які внесли величезний вклад. Цей прекрасний мультфільм буде завжди у пам'яті кількох поколінь.

Трохи про персонажів

Вовк – це насамперед хуліган, який не відрізняється розумом і моральними цінностями. Практично в кожній серії він курить, тим саме автори хочуть висміяти куріння. Вовк – це хуліган, йому все одно на громадський порядок, він може запросто образити слабкого і перевернути урну. Він страшенно боїться сили. Наприклад, з бегемотом він веде себе шанобливо, а зі слабким він може зробити все, що йому захочеться. Варто згадати момент, коли вовк знущався над зайцем шахістом, але не тут-то було. Таких негативних особистостей можна було помітити як у радянські часи, так і зараз. Правда зараз їх стало значно більше. Заєць – це повна протилежність вовка. Він добрий, спокійний і розумний персонаж. З серій можна зрозуміти, що він захоплюється спортом, наукою, мистецтвом, співає. У кожній серії Заєць намагається всіма способами уникнути Сірого і іноді допомагає цьому негідникові, коли той потрапляє у якісь халепи. Як і слід було очікувати, позитивний персонаж дратує негативного. Вовк женеться за Зайцем кожну серію і намагається його зловити. В деяких серіях йому це вдається, але потім у глядача може скластися таке відчуття, що Сірий»не знає, що йому робити далі. Можливо, сенс існування вовка складається як раз таки в самій

гонитві? Та й заєць не намагається відразу ж втекти від вовка, а як би грається з ним. Намагається все сильніше його розсердити. У цьому вловлюється подібність радянського мультика і його західного конкурента «Том і Джеррі».

Гра дитинства «Ну Постривай! Сучасні діти навіть і уявити собі не можуть, на скільки була цінною це нещасна маленька коробочка з гучною назвою «Електроніка». Вона містила в собі лише одну гру: «Ну, постривай». У гри не було крутої графіки та й сама по собі вона не була такою хитромудрою. З чотирьох потоків падали яйця, а внизу бігав вовк з козубом і намагався все їх зловити. Існувала легенда, що якщо збереш тисячу яєць їм буде видано приз, проте очікування не закінчувалися успіхом. «Ну, Постривай» — це мультфільм всіх часів і народів. Кожен знайде в ній щось своє, старші люди починають згадувати про своє дитинство, а маленькі просто радіють з невдач Вовка. Ігри за сюжетом цього чудового радянського творіння нітрохи не поступаються йому в популярності. Всі найцікавіші ви зможете знайти на цьому сайті. Приємної вам гри!

.