Гри Need for Speed безкоштовно

Компанія Electronic Arts представляє відомі комп'ютерні ігри з категорії гонок, серія отримала назву «Жага швидкості» або Need for Speed, скорочено NFS. Кілька студій займався їх розробкою, канадська, з Британії та Швеції, сьогодні іграми про гоночні авто володіють інша компанія під відомим брендом.

Успішність віртуальних розваг

Серія віртуальних розваг Жага швидкості починалася на початку дев'яностих з гри Need for Speed, автори підготували її до використання в системах, які належать до 4-м поколінням. Організовуються швидкісні жени на різних моделях пристроїв, різноманітними маршрутами, родзинкою гри вважають варіант з поліцейської погонею. Інтегрування розваг з тюнінгом авто в інтернет-просторі починалося саме з першою з'явилася іграшки популярної серії «Need for Speed»: High Stakes. Як вважають фахівці і користувачі, саме пропоновані ігри є за весь період їх існування одними з кращих, найбільш продаваними і успішними медиафраншизами.

Нюанси проходження в іграх Need for Speed

Пропонований ряд віртуальних транспортних засобів варіантів Need for Speed діє за жорсткими правилами і об'єднує авто з механікою схожою, для якої характерно управління гонками і участь у найрізноманітніших заїздах. Кожен учасник серії забав «Жага швидкості» прагне до перемоги, режим турнір-кар'єра зобов'язує пройти всі гонки і тільки тоді відбудеться розблокування роблять заїзди машин.

 

 

Гравцям пропонується вибрати на свій розсуд і гонку, і коробку передач, ручного керування або автоматичного. Версії розваг відрізняються вбудованим режимом багатофункціональності, що допомагає організувати змагання допомогою split-screen, інтернету або локальної мережі. Одна і та ж серія ігор може мати відмінність тони і форми спрямованості, що демонструється механічними і візуальними пошкодженнями, як і машинами, не поддавшимися руйнуваннями.

Акценти окремих варіантів Need for Speed

Принципи гоночних симуляторів ідеальні для відомої серії та варіанти Shift і всім її продовженням. Змагання пропонуються здійснювати за маршрутом, який замкнутий, і відповідає вигаданим і реальним змагань в різних столицях світу. Версії майже всіх розваг залучають віртуозно підготовленим переслідуванням, учасник може вибрати сторону представників злочинного світу або чесного і професійно підготовленого поліцейського. Злочинець, як у класичних ситуаціях ховається, а якщо це жінка, то починає переслідувати.

 

 

Варіант відомого серійного виробництва Underground знайомить з режимом дріфт, його переможець повинен набрати якомога більше балів. У змаганнях за правилами дрег беруть участь авто з механікою, хто першим фінішує той і перемагає. Гонки перериваються, якщо відбувається аварія і машина серйозно розбивається.

Вплив тюнінгу на популярність розваги

При розвитку віртуальних розваг розглянутої серії активно стали використовувати привабливий для учасників термін «тюнінг». Раніше він був характерний для механіки всередині машинок, а не на зовнішньої сторони, як це прийнято для автосредств в реальності. Розробники швидкісний іграшки пропонують її власникам певну форму тюнінгу, встановлюють за допомогою перемикача опцій, це «вкл.» чи «викл.». Автомобілістів радує те, що починаючи з варіанту Underground і до сьогоднішнього дня, ігрові автосредства нагадують знаменитої гонки в середовищі автомобілістів кіноепопеї «Форсаж».

 

 

Тюнінгове відміну пропонується двох категорій. Перша демонструє візуальні зміни в затребуваному гравцями режимі, використовують його гравці з появи варіанта Underground 2. Налаштування тюнинка зовні користувачі зможуть оцінити в межах 0-10 балів, тоді як візуальний впливає на потрапляння гонки на обкладинку спеціального журналу. Умовою цього є зроблений учасником знімок на певній позначці траси.

Характеристики популярного модельного ряду

Автори пропонують серійні ігри, прославилися багатим переліком доступних для учасників швидкісних машин. Окремі моделі представленого ряду отримали назви аналогічні їх реальним прототипам категорії присвячені суперкарам, тюнінговим і спеціальним машинок, маслкарам. Висока продуктивність характерна для дорогих суперкарів з Європи типу Lamborghini Murcielago. Маслкары властиві американської автомобільної промисловості і це Ford Mustang або Dodge Challenger. Прообраз тюнінгових гонок знайдений серед японських моделей, яскравим прикладом служить Nissan Skyline, як і Mitsubishi Lancer Evolution. Продемонструвати доступні кожному користувачеві спеціальні автомобілі покликані транспортні засоби для використання у різних сферах спорту. У затребуваною категорії Hot Pursuit можна помітити і легкові авто і пожарки або сміттєвози у варіанті ігор Carbon.

Хронологічні зміни авто в іграх

На початку 90-х років з'явилися перші екземпляри стали сверхпопулярными гоночних змагань Need for Speed, пристрої яких вони широко застосовуються, поступово змінювалися і вдосконалювалися. Спочатку цілком реалістично виглядали моделі автомобільного ряду забезпечували простим управлінням і фізикою, де не було аркадних елементів. Надалі автори найулюбленішого віртуального розваги чоловіків всіх віків домоглися для поведінки машинок відповідності їх реальним аналогам.

 

 

Торкнулися удосконалення звуку важеля керуючого коробкою передач, яскравого екстер'єру і несхожого на інші моделі інтер'єру буквально для кожного використовуваного в грі автомобіля. Не виключають розробники в цьому процесі наочні відеоролики, супроводжувані приємною для сприйняття музикою. Поступово в іграх з'явилися нові цікаві режими, один з них представлений «Knockout», дизайнерськи траса змінюється, стаючи більш відкритою. Учасник перегонів має право залишати асфальтове покриття, скорочують маршрути за рахунок кутів, використовуючи для просування полі. Метою учасників пропонованій серії ігор Need for Speed, залишається перемога у всіх відбуваються турнірах, з використанням наданих розробниками можливостей автомашин для гонок. Учасники повинні скористатися грі унікальністю умов і простими правилами.

.