Ігри Мортал Комбат грати онлайн безкоштовно

Самі завзяті учасники відеоігор легендарними вважають файтинг, що супроводжують знаменитого «Мортал Комбат». Японці між тим розважаються Теккеном, але він популярності і гостроті сюжетом значно поступаються Комбатові. Радісніше на душі стає у геймерів і з'являються все частіше любителів даного жанру, коли вони відчайдушно рубаються з ворогами і знищують Горо Лю Канону на бітних приставках, яких налічується вісім. Віртуозність гравця, умілі руки, браузер і навички управління віртуальними героями дозволяє здолати супротивників, врятувати свою частинку світу від загарбників. Режим онлайн сприяє появі нових бійців і їх перемоги.

Пропоновані файтинг «Мортал Комбат» присвячені самим крутим бійкам, авторами їх ще в 90-ті минулого століття стали Джон Тобіас і Ед Бун. Починалася стала легендарною віртуальна історія з чотирьох серій відеоігор, пізніше з'явилися оновлені версії «Midway Games» для вже існуючих ігрових автоматів. У створенні їх і пристосувань для домашніх консолей активну участь брали професіонали «Warner Brothers».

Запрошуються всі любителі крутих файтинга

 

Кривавої і страшною бійнею постає перед учасниками гра «Мортал Комбат», на полях битви часом зашкалює рівень жорстокості, чим і відрізняються персонажі від інших аналогічних розваг. Специфіка даної гри послужила створення спеціальної структури, яка розробляє рівні вікових обмежень. Розвиток і вдосконалення помітно в кожній знову з'являється серії «Мортал Комбат», з двомірної аркади проект переходить у категорію стратегічних і досить складних сюжетів, відкритих всьому світу.

Найжорстокіший режим добивання в легендарній грі вважається ефектною її «візитною карткою. На полях придуманих битв не прийнято добровільно просити пощади або чекати допомоги від супротивника, традицією є знищення поваленого ворога, що роблять з використанням самих витончених прийомів. Останні версії знаменитого «Мортал Комбата» гравців, які звикли вже до певних методів знищення противника, безсумнівно, порадують ще більш екзотичні варіанти. Суперника учаснику вдається перетворити в тварину або немовляти, правилами дозволяється покинути тлінний світ переможеному самостійно, наприклад, використовуючи харакірі, а можна здійснити перемир'я і на такій доброзичливій нотці закінчити битв.

Пропонований сценарій

 

Дія ігрового процесу «Мортал Комбат 10» відбувається в нереальному просторі, що виник завдяки фантазії авторів, де Старші Боги організували 6 сфер. Реальними з певними умовами існування і стають підвалинами зони по завершенню війни. Для приєднання інших сфер новому гравцеві доведеться стати новоявленим учасників страшної сутички переможцем. Первісна установка володарем у сюжеті призначає імператора по імені Онага, який став завойовником існуючих реальностей. Гине він в результаті замаху, новий володар Шао Кану виявляється слабким правителем, що і служить приводом до організації жорстокої сутички.

Виявлені недоліки

Спори з приводу позитивних і негативних сторін ігри «Мортал Комбат» почалися з моменту її появи, тривають і сьогодні. Як виявилося критики заслужили візуальні ефекти графіки і надмірна жорстокість у деяких серіях. Це й не дивно, адже людина з нормальною психікою не буде насолоджуватися видом розчленованих суперників, стинанням або їх патранням. По даній темі в американському Конгресі в свій час

організовувалися дебати, в результаті з'явилося забезпечення «Мортал Комбата» віковим цензом в 18+. З цим рішенням погодився один з авторів кривавого файтинга Ед Бун, він підтримав думку про обмеження дитячого віку, привівши в візьме свого сина, який у свої 10 років до подібних розваг не допускається.

 

Громадські дебати були організовані по всьому світу при появі продовження історії про жорстокого героя і проходили вони дуже емоційно. На цей раз державні структура Німеччині внесли стала знаменитою гру в список, який об'єднав всі небезпечні розваги для юних німців, трохи пізніше з місцевого ринку примусово видалили всі варіанти оновлених серій. Аналогічно в 2011 році надійшли влади австралійські і південнокорейські.

Пізніше ігрові побоїща «Мортал Комбата» ще не раз провокувала сплески справедливої критики, при цьому наводилися неприємні приклади дитячої жорстокості в реальних умовах під впливом вражень від сюжетів з наочною жорстокістю в подібних розвагах. Але, незважаючи на певний негатив, який супроводжує ігри про Комбате, віртуальні розваги подібного роду викликають інтерес дорослої аудиторії, представники якої відрізняються вже здорової усталеною психікою. Затребуваність подібних ігор для дорослих викликає появу все нових удосконалених версій т навіть повнометражних фільмів, а популярність часом жорстокого героя, існуючого понад 20 років, лише зростає.

.