Ігри Монстри грати онлайн безкоштовно

Дітям властиве почуття страх, що проявляється, коли приходить час сну, а мама гасить світло, залишаючи спальню. Настає черга з'являються примар і чудовиськ в ожівшем просторі, з прочиненого шафи виповзає моторошний слизень. Виявляється, що ховається під ліжком не одне лякає юних фантазерів істота, а безліч. Тільки поява мами рятує дитя від страшної історії з продовженням, де головними героями були мешканці пекла. А раптом в небезпечний момент її поруч не виявиться?

Шанувальники фільмів жахів, бажаючі полоскотати свої нерви персонажами чергового хоррара і гострою боротьбою з ними, приходять в захват від зустрічі з героями віртуального і дуже страшного розваги «Монстри». Від пропонованих сценарієм чудовиськ кров у гравців холоне в жилах, але занурившись в запущену гру, учасники з нетерпінням чекають зустрічі з незвіданим і невидимим у звичайному житті. «Монстри» дозволять випробувати себе і свою психіку, але пройти запропоноване пригода до фіналу здатні лише впевнені в собі гравці і не робеющие при вигляді страхолюдин і виродків.

Головні представники вовкулаків, де ви?

Страшні зовні і відрізняються жорстокими вчинками чудовиська були винайдені не сьогодні і не сучасними письменниками-фантастами. Розвиваючись, людство встигло створити багато цікавого і страшного для своєї розваги, нереальні істоти володіли надприродними здібностями і незрозумілими пересічному обивателю бажаннями. Язичницькі племена примітивні і неосвічені придумували цікаві з точки зору сучасних людей і фантастичні міфи, які і сьогодні шанувальники розповідей про вчинки виплодків ночі читають із задоволенням і стражданням.

 

 

Несхожі ні на кого своєю страшною зовнішністю міфологічні герої у різних народів представлені по-різному, що залежить від географічних особливостей, національного колориту та традицій місцевої культури. У стародавніх творах не зачіпається тема перевертнів, правда, побіжно згадуються чудовиська, що натякають на їх присутність, це вовкодави, берсеркери, ликаннтропы. Неясно як схожі один на одного вовкулаки з'являлися у легендах різних народів, одна з версій з цього приводу розповідає про можливості існування колись схожих монстрів на нашій планеті.

Може дійсно ці міфологічні істоти вже в зовнішності сучасної людини спокійно проживають серед нас і впливають на людей, а ми і не здогадуємося про це. При світлі дня вони нічим не виділяються, вночі ж набувають іншого вигляду, що загострюється при настанні повного місяця. Тому варто прислухатися до вою за вікном і вирішити хто ж це?

Як триває справа Вінчестерів?

Юним дослідникам незвіданого і незрозумілого, що стосується моторошних і лякають людей особин своєю зовнішністю, характером і вчинками. У давнину їх боялися і намагалися не вникати в життя і вчинки дивних істот, вважаючи нечистю і породженням пекла. Сучасні дослідники вивчають явища пов'язані з монстрами і рекомендують способи і засоби для боротьби з ними. По-новому і захоплююче

 

 

розповідає про це пропонована гра «Монстри», учасники на практиці повинні виконати рекомендації розробників і почати непохитну боротьбу з упирями і різними їх приятелів. Спеціальні навички і наполегливі тренування забезпечать захист від пробуджених вовкулаків, і вони ніколи і нікого не потурбують.

Відмовитися від думки, що чудовиська з міфів існують під силу сильним людям зі здоровою психікою. Одного разу мама прожене їх із темної кімнати включенням світильника, і дитина може голосно заявити страшних істот, що їх немає і ніколи не буде в його житті. Зникаючи, монстри розсипаються і бліднуть, впевненості, що вони не повернуться, додасть популярна гра про «Монстрів» і впевнена перемога над ними учасників розваги.

.