Ігри Мода для дівчаток грати онлайн

Є в житті кожної людини, що постійно змінюється — це мода. До початку кожного сезону дизайнери і модельєри, не випускаючи з рук олівця і голки з ниткою, готують свої колекції, щоб показати те, що буде тим самим «писком» моди в черговому сезоні. Одна з найбільш мінливих і в теж час досить постійна, мода найбільш яскраво відображає зміни у житті всього світу, при цьому все більше в «забутому» старому модельєри знаходять натхнення.

В колекції ігор про моду все більше і більше з'являється флеш — додатків, які допомагають сформувати не тільки модний, але і стильний наряд. Для багатьох людей стиль — це основа наряду, а модні віяння лише додають до власного стилю незвичайні аксесуари і предмети гардероба.

В іграх про моду у вашому розпорядженні гардероби з різних країн світу: від Америки і Європи до азіатських країн. Підбирайте у додатку різні частини гардероба, приміряйте на свою модель, в ролі якого може виступити і казкова фея, і звичайна школярка. Змінюючи кожну деталь гардероба за допомогою мишки, в результаті ви знайдете свій стиль і поновіть гардероб у відповідності з модними тенденціями.

Стиль і мода — друзі чи суперники?

Дуже часто можна почути комплімент на адресу людини про те, що він дуже стильно одягається чи модно виглядає. Але невже ці два поняття дорівнюють один одному? Якщо переглянути найстильніші вбрання за останні півстоліття, можна побачити, точно підібраний наряд, що підкреслює всі достоїнства свого власника, ховає його недоліки і оттеняющий його особливості. Стиль в одязі — це вияв уміння людини підбирати абсолютно різні елементи в гармонійному поєднанні.

Мода постійно змінюється, її доля бути легковажною і мінливою. Сьогодні модними є блискучі тканини, а завтра наймоднішим буде вважатися однотонний одяг або наряд з великими квітами. За модою наздогнати звичайній людині складно, так і слідувати всім віянням моди не варто.

Тому так важливо вміння поєднувати у власному зовнішньому вигляді свій стиль, свій власний спосіб життя і модні напрямки. Нехай не всі, лише малу дещицю, але це вже зробить вас не просто стильним, модним людиною.

Раз блузончик, два блузончик…

Найбільш складним в умінні створити і підтримати свій стиль стає поєднання кількох елементів вбрання, які можуть бути модними і виглядати на вішалці просто чудово, але разом їх зовсім не варто одягати. Бігати постійно магазин і приміряти все, що є? Міняти кожен елемент і згадувати про те, що ж все-таки є будинки і чи воно підійде сюди? Це досить складно. Тому все більшого поширення почали отримувати комп'ютерні програми, так звані гардероби, в яких можна розвернутися на повну і подивитися, як будуть поєднуватися різні елементи між собою.

Але не завжди є можливість встановлювати на комп'ютер громіздкі додатки і програми, так і новинки в таких програмах з'являються не відразу. Тому пропонуємо вам спробувати свої сили в одяганні знаменитих дівчат з різних сфер життя, у яких є свої власні гардероби, та й кожне вбрання підбирається під певну подію: хтось готується до різдвяної вечірки, когось терміново покликали на прогулянку, а кому-то пора б згадати, що почався навчальний рік.

Експериментуйте, дивіться на результат і знову міняйте елементи вбрання!

 

 

.