Ігри Машінаріум грати онлайн безкоштовно

Amanita Design – та сама студія, співробітники якої працювали над створенням шикарного ігрового квесту Машінаріум. У 2009 році гра була представлена світу спеціально для користувачів Microsoft Windows, Linux та інших провідних операційних систем. Спочатку, цей квест можна було проходити тільки на персональних комп'ютерах, але в 2012-му році це стало можливі і для мобільних пристроїв на Android. Тепер же ми представляємо вам гра Машінаріум на своєму сайті, які ви можете включати як на комп'ютері, так і на будь-яких гаджетах.

Передісторія сюжетної лінії

Машінаріум — місто, в якому живуть тільки роботи. Останнім часом тут відбувається занадто багато без з-за того, що до влади прийшла Банда Чорних Капелюхів. Як тільки вона з'явилася в місті, то було зафіксовано лише кілька дрібних хуліганських витівок, наприклад, стрільба з рогатки по птахах. Ніхто навіть і не думав боятися цю компанію до тих пір, поки один з її учасників не зважився на викрадення мера. До того ж, він не просто його викрав, а заразив його страшними паразитами. До того, як бандит не накоїв ще якоїсь біди, мер встиг повідомити про це робота-мусорщику, щоб він відвіз його на місцеве сміттєзвалище. Але, у сміттяра стався збій в системі і він помилково викликав на місце події прибиральника на ім'я Йозеф. За цей час злочинцеві вдалося втекти, та ще й взяти в заручниці подружку тільки що прибув прибиральника. Ось з цього самого моменту вам доведеться втрутитися в події гри.

 

 

У грі ви не побачите початкового ролика, тому не дізнаєтеся, яким чином прибиральник опинився на смітнику. Саме Йозеф буде головним персонажем цієї гри. Чому робот буде діяти саме таким чином, гравці будуть дізнаватися зі спогадів, які періодично будуть з'являтися на екрані у формі хмари.

Сюжетна лінія

Як тільки ваш герой опиняється на звалищі, він відновлює свою систему і вирушає в Машінаріум. Через центральний вхід у нього зайти з невідомої причини не виходить, і він змушений проходити через темні підвали. Як тільки він спускається туди, то стикається там з членами банди Чорних капелюхів. Вони відразу ж беруть його в якості полоненого і забирають у своє таємне притулок. Так як Йозеф деякий час перебуває з ними в одному приміщенні, то йому вдається дізнатися, що бандити встановили бомбу в самому центрі Машинариума. Під час прогулянок по місту, протагоністу на очі попадається кафе, де злочинці грають в карти. За допомогою системи каналізації, вашому героєві вдається направити протягом води в ту саму кімнату в барі, де відпочиває банда. Таким чином він знешкоджує їх.

З допомогою підйомника, який розташований на бічній стіні Машинариума, робот-прибиральник спускається вниз і знаходить там свою подружку. Разом їм вдається завести двигун підйомного пристрою, після чого Йозеф направляється до вентиляційного отвору, за якого хоче вийти в ботанічний сад. Йому потрібно саме туди, так як вихід з цього саду знаходиться прямо на тому місці, де розташований центр міста із закладеною бомбою. Як тільки Йозеф добирається туди, йому вдається знешкодити вибуховий пристрій. Також, він виліковує мера від головних болів. За це голова міста дякує вашого персонажа, і вручає йому нехватающую частину від пульта ліфта. З цього моменту, у персонажа з'явиться доступ до приміщення, яке ближче всього знаходиться до місця утримання його подруги. Тут у робота виходить знешкодити членів банди простим способом — відкривши підлогу кімнати.

 

 

Кінець гри не такий щасливий, як хотілося б. Йозеф разом зі своєю спасенною подругою, відлітають на поліцейському гелікоптері з міста. Але в дорозі вони розбиваються, і в підсумку рятують їх птахи. Все б нічого, якби наших героїв вони не забрали в різні сторони.

Особливості ігрового процесу

Машінаріум створений в кращих традиціях жанру point-ahd-click квест. У даного жанру є одна дуже суттєва відмінність від класичних квестів: клікати тут ви можете тільки на ті ігрові елементи, які досяжні для вашого героя. Також, тіло свого персонажа у вас є можливість зменшувати або збільшувати, а це зовсім не вписується в характеристику « традиційний». Так що ігри Машінаріум дуже оригінальні, і обов'язково сподобаються тим, хто шукає чогось незвичайного.

Під час гри вам будуть заважати постійно вискакують діалоги між персонажами, ні в усній, ні в записаної формі. Замість них в грі можна побачити щось більш зручне і компактне — хмари з думками, які будуть вискакувати в куті ігрового екрана. Якщо вас ускладнює якийсь окремий етап в грі, то ви можете відкрити Книгу проходження і подивитися, як з нею можна впоратися. Але, щоб така підказка стала для вас доступною, необхідно пройти простий скролл-шутер, в якому ви будете стріляти в павуків. Якщо даною опцією користуватися немає бажання, то можете скористатися ідеями, які будуть вам тільки натякати на правильний шлях проходження рівнів. Вони також будуть з'являтися у вигляді хмар думок головного персонажа.

Ключові персонажі в іграх

Ігри Машінаріум пропонують вам познайомитися з абсолютно дивовижними персонажами, які вразять вас своєю зовнішністю, відвагою і поведінкою. Найголовніший герой, який буде знаходитися у вашому підпорядкуванні — Йозеф. Цей робот працює прибиральником у місті Машінаріум. У нього є здатність збільшуватися і зменшуватися в розмірах. Максимально швидко персонаж пересувається коли має свої стандартні параметри. Крім зростання, у Йозефа можна робити довше окремо руки. Всі зібрані по ходу гри речі, він зберігає усередині себе. У разі потреби ви можете відразу ж дістати те, що вам потрібно. Так вийшло, що робот-сміттяр засмоктав його випадково в той момент, коли він зі своєю подругою виконували прибирання в будинку мера. Члени Банди Чорних капелюхів стріляли в нього з допомогою рогатки і вимагали гроші.

Ще один ключовий персонаж гри — Берта. Це подруга головного героя, з якою вони разом проводили прибирання в будинку мера. Коли на місце події приїхала поліція, член банди Черношляпников встиг утекти, але разом з собою він забрав Берту. Потім, її змусили працювати на кухні в одному з міських барів, де любили засідати члени банди. Керувати її діями ви зможете тільки на території кухні. Вона також, як і Йозеф, може ховати знайдені предмети всередині себе. На одному з етапів гри, вона допомагає головному герою завести двигун підйомника. На одному з останніх рівнів вона бере участь у вирішальному моменті — повороті маховика, який фіксує на місці сходи, щоб вона не зникла.

Звичайно ж, не можна забути про головних лиходіїв гри — Банду Чорних Капелюхів. В її складі знаходиться трійця злочинців, які тривалий час тероризують всіх жителів міста. Але, в кінці гри ваш герой повинен скинути на них бак з водою, що знешкодить їх вже назавжди.

Крім основних персонажів ви зустрінете ще багато другорядних, кожен з яких відіграє важливу роль у подальшому перебігу гри. Якщо ви хочете взяти участь в пригодах відважних роботів, які готові на все, лише б врятувати своє улюблене місто і улюблених людей, то вам однозначно потрібно запускати ігри Машінаріум. У будь-який час гри доступні для вас на нашому сайті.

 

 

.