Ігри манікюр для дівчаток грати безкоштовно

Всі дівчатка люблять приводити себе в порядок. В першу чергу, це стосується особи, колос і нігтів. Манікюр грає дуже важливу роль в образі кожної дівчини. Тому, ми впевнені, що представницям прекрасної статі обов'язково сподобаються гри Манікюр в цьому розділі на нашому сайті. У вас є можливість приміряти на себе образ майстра манікюру, експериментувати з дизайном нігтів, ознайомитися з різноманітністю лаків та багато іншого. Погодьтеся, що бути тією людиною, яка творить красу — це чудово!

Любите довгі доглянуті нігті з незвичайним дизайном? Тоді вам точно сподобаються гри Манікюр, адже тут ви такого побачите дуже багато. Ці онлайн-програми надають вам масу можливостей для того, щоб проявити себе і свою фантазію. Продемонструйте своє уявлення про красу манікюру, і можливо у вас з'являться шанувальники. У вас для цього тут є все необхідне. Повірте, що як тільки ви запустите хоча б однієї з флеш-ігор про манікюр, то час буде летіти непомітно. Займіть місце кращого віртуального майстра манікюру у наших игрых!

 

 

В цій категорії ігри вам будуть надані кілька різних ігор:

1) Ігри про класичний манікюр. Ці ігри будуть дуже корисні новачкам, які хочуть створювати красу на нігтях. Ви дізнаєтеся про класичних правилах догляду за своїми нігтями. Головне завдання в іграх Класичний манікюр не просто нафарбувати нігті лаком, але і виконати всі етапи створення професійного манікюру. Вам належить обробити кутикулу, зробити довжину всіх нігтів однаковою і провести їх підготовку до всіх наступних етапів. Прагніть до того, щоб ваші віртуальні клієнти завжди були задоволені результатом роботи, і тоді отримаєте звання найкращого майстра манікюру!

2) Педикюр. Робити педикюр складніше немає тільки в реальному житті, але і у віртуальному. Для того щоб зробити свої стопи ідеально гарними і гладкими, потрібно дуже багато часу, сил і уваги. В іграх про педикюр ви повинні максимально зосередитися і стежити за всіма процесами, які робите на ногах своїх віртуальних клієнтів. Для того щоб вам простіше було справлятися з поставленими завданнями, слідуйте підказкам.

3) Випробуйте себе в нейл-арте. Тут ви можете демонструвати мистецтво в різному вигляді. Якщо хочете малювати прості лінії — малюйте, хочете геометричні фігури на нігтях своєї клієнтки — зробіть же їх! Додавайте в дизайн нігтів стрази і блискітки, адже вони роблять загальну картинку яскравіше і цікавіше. Головне завдання в іграх — зробити якісний дизайн в обмежений час. Тоді ви наберете максимальну кількість балів і станете кращим майстром нейл-арту!

4) Догляд за кігтями домашніх улюбленців. Доглядати за нігтями потрібно не лише людям, але і деяким тваринам. У ветеринарних салонах є така послуга, як стрижка кігтів для собак і кішок. Ви можете відкрити такий салон і у віртуальному просторі в цій категорії ігри. Тваринам теж потрібна допомога в догляді за лапками, так що вам довіряється особлива місія. Але будьте обережні, адже багато хто з ваших клієнтів можуть бути полохливими і навіть трохи агресивними.

.