Ігри Маленьке королівство Бена і Холлі грати біс

Кіностудія Peppa Pig відносно давно випустила свій англійська мультик Маленьке королівство Бена і Холлі. Не дивлячись на те, що мультфільм призначений для діток дошкільного віку, він подобається не тільки їм, але і їхнім батькам. Більш, ніж в 40 країнах цей мультсеріал показують на телеканалі Никелодеон. Кожна серія невелика, вона займає всього 10 хвилин часу. Але навіть за цей короткий термін малюки встигають дізнатися багато нового і корисного про наш світ і людські відносини. Безумовно, дивитися такий повчальний мультик діткам дошкільного віку необхідно, але ще краще, якщо вони зважаться пограти в ігри з його сюжетом. На нашому сайті ви можете побачити підбірку найкращих ігор Маленьке королівство Бена і Холлі.

Сюжетна лінія

Всі події мультика розгортаються в чарівному лісі, мешканцями якого є гноми, ельфи, феї та інші казкові істоти. Серед величезного натовпу мешканців цього лісу, ви побачите два вірних одного — фею Холлі і ельфа Бена. Вони товаришують з самого дитинства і ніколи не розлучаються. Кожен день вони грають на одній галявині з ще одним своїм другом — сонечком Гастоном. По всьому лісі вони іноді грають і з іншими ельфами і феями, але такий ось склад трійці не змінюється практично ніколи. В основному, в мультфільмі розповідаються про веселі ситуації, у які потрапляють персонажі з-за магії Холлі. Вона ще не надто досвідчений ельф, і тому частенько всі її чари діє зовсім не так, як їй би хотілося. І все одно це не заважає їм залишатися найкращими друзями! У кожній серії ви потрапляєте в нове маленьке пригода разом з головними героями мультфільму.

Головні персонажі

По ходу мультфільму ви познайомитеся з багатьма чарівними істотами, які в основному населяють казковий ліс. Незмінно в кожній серії ви будете бачити Бена. Як і всі мешканці цього місця, він часто дме в свій маленький ріжок і гордо стверджує, що він ельф. Також, з ним поруч постійно буде маленька принцеса фей Холлі.

 

 

З другорядних героїв, які будуть з'являтися не в кожній серії, але досить часто, можна виділити Няню Плам. Вона займається вихованням Холлі і намагається доглядати за нею. Всіх маленьких фей, в тому числі і головну героїню, вона навчає основам чарівництва і стежить за тим, щоб у королівством замку завжди панував мир і порядок. Няня Плам дуже любить чистоту і порядок, тому пильно стежить за цим скрізь.

Ельф Сетрик — самий головний старожил лісу. До нього приходять за порадою навіть дорослі ельфи, так як він вважається головним мудрецем в королівстві. Він теж іноді вчить підростаюче покоління. Сетрик переконаний, що чарівністю користуватися не обов'язково і не застосовує його. Однак, іноді все ж складаються ситуації, з яких йому доводиться виплутуватися саме з допомогою магії, так як іншого виходу немає. Практично всі питання він намагається вирішити за допомогою науки, і тому з Нянею Плам вони часто сваряться.

Улюбленець головних героїв мультфільму — Гастон. Це божа корівка, яка гавкає як собака і демонструє інші особливості собачого поведінки. Ельф Бен іноді просить Гастона допомогти йому дістатися до Нечистоплотний, адже долетіти до цього місця верхи на сонечка можна набагато швидше, ніж будь-яким іншим способом.

Герої другого плану

У кожній новій серії мультфільму ви обов'язково знайомитеся з новими персонажами. Також, ви будете зустрічати їх в деяких іграх Маленьке королівство Бена і Холі. Частенько ваші герої будуть спілкуватися з Поппі і Дейзі — сестричками феї Холлі. Вони дуже веселі та грайливі, з ними ніколи не засумуєш. Коли їх мама королева відлучається з палацу по справах, вони майже завжди влаштовують різні витівки, які спрямовані і на фей, і на ельфів. Виправити наслідки пустощів своїх дочок може тільки їх мама — Королева Чортополох.

 

 

Про короля в мультику теж іноді розповідається. Батько Холлі ніколи не залишається байдужим до всіх нещасть, які творяться у королівстві з його підданими ельфами. Але вони дуже часто з'являються і у нього самого, і тоді вже його піддані поспішають йому на допомогу. Король Будяк дуже запальна особа і завжди хоче їсти. Більше всього на світі він любить купатися у ванній.

Тато Бена, Містер Ельф, всього лише простий кур'єр, але тим не менш, дуже любить і пишається своєю роботою. Йому потрібно доставляти їжу до палацу, возити іграшки до їх володарям і допомагати фермерам з доставкою різних речей. Під його контролем перебуває багато видів транспорту, починаючи від вантажівки, і закінчуючи літаком ельфів. Як і головний мудрець Сетрик, Містер Ельф не вважає магію необхідної, тому майже ніколи не користується нею.

Один з найяскравіших персонажів мультфільму — Пірат Рыжебород. Це добрий і милий ельф не дивлячись на те, що він пірат. Рыжебород практично завжди плаває на своєму кораблі разом зі своїм папугою. Цей хлопець син Сетрика, але мудрець не поширюється про це. У пірата є таємна любов — Няня Плам, і він завжди цілує їй руку при зустрічі.

Коли у фей або ельфів виникає яка-небудь маленька проблема, вони частенько звертаються за проханням до Гномові. Але він швидко набридає кожному жителю лісу, якщо той занадто довго спілкується з ними. Гном обожнює їсти, довго спати і обожнює змушувати ельфів виконувати його роботу.

В цьому чарівному лісі, крім фей і ельфів живе відьма. Вона живе у невеликому будиночку далеко від казкових істот. Вона не має нічого поганого проти них, але деколи поводиться з ними не дуже ввічливо, і тому ніхто в лісі її особливо не любить. А ось дитину Люсі любить майже кожен казковий житель лісу. Вона єдина з світу людей знає про їх існування, але на їх прохання тримає цей секрет в таємниці. Але іноді ельфи по своїй дурості самі показуються на очі батькам дівчинки, і тоді доводиться щось вигадувати, щоб ті думали, що це їм привиділося. В іграх Маленьке королівство Бена і Холлі вас чекає дуже багато пригод і кумедних ситуацій, з яких ви повинні будете допомогти вибратися головним персонажам.

 

.