Ігри майнкрафт — грати онлайн безкоштовно

У світі Майнкрафт кожен знайде захоплення для себе. Тут є і пригоди, і небезпека, і відкриття. Цей вигаданий світ об'єднує багато країн та людей різних національностей. Як не дивно, за дуже короткий проміжок часу гри Майкрафт по своєму розвитку обігнали багато сучасні іграшки.

Як створювався світ Майнкрафт

Можна сміливо сказати, що прабатьком Манйкрафт стала гра Infiniminer де каждлму гравцеві належало відшукати всі кубики, позначені червоним кольором. Незважаючи на свою популярність в середовищі Інді, Infiniminer була якоюсь неповноцінній, їй не вистачало родзинки, щоб поглинути гравця цілком і змусити забути про його існування реального життя. Так, Маркус Перссон, який є творцем гри Майнкрафт, взяв за основу кубічний світ гри Infiniminer і всього за тиждень створив альфа версію майбутнього, всесвітньо відомого хіта. Оскільки Маркус з самого дитинства цікавився написанням ігор, створити новий шедевр на основі Java не склало особливих труднощів. Але Перссон пішов далі, він схрестив банальну пісочницю з захоплюючим жанром на виживання. Завдяки такому вдалому поєднанню, у грі з'явилися такі можливості як видобуток корисних ресурсів і крафтінг різних предметів. Трохи пізніше з'явилися часи доби і з настанням ночі з-під землі почали виповзати різні монстри, так метою гри ставало виживання. Для тих же, кому подобається спокійна гра, був продуманий другий режим гри – креативний. В такому режимі гравцеві надавалася можливість будувати фортеці, будинки і навіть цілі міста. Також, в результаті тестування були створені додатково текстури оформлення, що дозволяють створювати унікальні будівлі і навіть шедеври архітектури, такі як пам'ятники, пам'ятки та інше.

Ігрові режими

Міні ігри Майнкрафт онлайн можуть похвалитися декількома, абсолютно різними режимами. Так, в режимі виживання гравцеві доведеться самостійно добувати ресурси, щоб побудувати захисні споруди і сховатися там від монстрів, павуків, зомбі і іншої нечисті. Вже до настання перших сутінків потрібно продумати свій захист і зробити для цього все необхідне, до того ж, щоб не померти з голоду, потрібно постійно підвищувати рівень ситості. У творчому режимі у вас буде безкінечний запас ресурсів і предметів, ви зможете літати, на вас будуть нападати монстри і при цьому не отримувати ніякої шкоди і навіть голод не страшний у цьому режимі. Все створено для того, щоб ви змогли повною мірою насолодитися створенням предметів і будівель. Режим пригоди чимось схожий з режимом на виживання, але все ж є і певні відмінності, наприклад, ламати блоки можна лише спеціальними інструментами. Цей режим створювався для карт, де є багато обмежують блоків і стін, які захищають схеми з червоного каменю від пошкоджень гравцем і ускладнення гри. Також тут з'явився командний блок. В режимі хардкор є невеликі відмінності від «виживання», наприклад, у гравця є тільки одне життя, не можна змінити складність, змінені звички монстрів, тепер вони можуть виламати двері. На нашому сайті представлена велика різноманітність ігор Майнкрафт, вам залишається тільки вибрати будь-яку вподобану і отримати масу задоволення від гри.

 

.