Ігри мадагаскар грати безкоштовно

Мультиплікаційний фільм, що оповідає нам про втекли із зоопарку тварин, які хочуть повернутися у свій рідний край. Цей мультик підкорив серця багатьох у всьому світі. Тваринки допоможуть підняти настрій кожному, адже ніхто з них не сумує, вони готові до нових пригод. Коли ці мультики переглянуті кілька десяток разів, саме час почати грати в ігри з улюбленими героями. Природно, основними героями стали Пінгвіни з Мадагаскару. Нами було зібрано спеціально для вас найбільш цікаві ігри про знаменитих тварин, які стрибають з парашута, ганяються і постійно кудись «потраплять» Присутні додаткові головоломки та ігрові процеси на логіку, щоб стати такими ж розумними, як Пінгвіни. Крім того грайте в них прямо з браузера на нашому сайті!

Тварини є основними героями мультфільму, влучаючи весь час в цікаві і захоплюючі авантюри. Ігри на їх основі також дуже захоплюючі і цікаві. Вони надають можливість познайомитися з дивовижними персонажами, як Алексом, Глорією, Мелманом, Марті і, природно, Пінгвінами. Ця братва дозволить вам відмінно провести час.

Швидше за все, ви знаєте про цих героїв і нас переконали, адже присутні три повнометражних мультфільми. Оповідають про найцікавіші пригоди. Опишемо кожного персонажа окремо.

Лев Алекс є одним з найбільш знаменитих в зоопарку тварин. Він цар Нью-Йорка і цим пишається. Крім того, в період авантюри він прагнув повернутися назад у зоопарк. Потрапивши в незаселені джунглі він і гадки не мав, що м'ясо зроблено з тварин.

Марті — проявив ініціативу, створив втечу. Він побувати у себе вдома, в такий рідний і одночасно дикій природі. Після того як збігають Пінгвіни, Марті вирішується повторити цей крок, змушуючи за ним відправитися відданих друзів. На вокзалі спеціальні люди зловили втікачів тварин. Було прийнято рішення відправити їх у Кенії в заповідник. Однак авантюрні пінгвіни викрадають корабель, в результаті чого контейнери з тваринами падають у море і припливають в Мадагаскар.

це жираф Мелман, має досвід (за його словами). До перебування в цей зоопарк він жив в іншому заповіднику. Постійно сидить на ліках. Бегемот Глорія насолоджується життям, а через м'якого характеру є відмінним парламентером для мирного відносини друзів. Пінгвіни-це головні і найбільш відомі герої захоплюючого мультика. Постійно шукають пригоди на свою голову. Це команда Ріко, Штурмана, Рядового і Ковальські, що здійснює найбільш значимий план втечі в Антарктику. Але їм стає не по собі, коли видніється пустельна холодна і не привітна земля. Потім вони бажають звернутися до Флориди — в те місце, де вони вважають раєм. Паливо не вистачає на маршрут, тому вирішуються причалити в Мадагаскар. Шкіпер є капітаном групи. Ковальський весь час розробляє плани. А Рядовий наймолодшим серед усіх, говір якого схожий на британський мову. Ріко — майстер з бронебойному зброї, виробник вибухової речовини. Марті це монохронный один Пінгвінів, принаймні, вони так називають один одного через однакового забарвлення. Безліч ігор Пінгвінів з Мадагаскару наповнені всілякими цікавими і одночасно небезпечними авантюрами.

Король Джуліан Восьмий — лідер лемуром, який проголосив себе сам. Мешкає на Мадагаскарі. Він розмовляє з акцентом Індії і дуже любить співати, танцювати і привертати до себе уваги. Також носить корону з листя.

Гієни

Гієни є найбільш небезпечними хижаками на цьому острові. У мультиплікаційному фільмі також відіграють важливу роль лиходіїв, весь час хочуть з'їсти лемурів. За словами Джуліан вони дуже набридають, припиняють свята, відкушуючи їм кінцівки.

.