Ігри Люди Ікс — грати онлайн безкоштовно

Люди ІКС — являють собою цікаву історію легенду. Не тільки один персонаж, а група мутантів з надприродними здібностями володіє широкою популярністю завдяки своїй команді. Ігри Росомаха і Люди ІКС представляється для всіх, хто думає, що розуміє щось у коміксах. Це поєднання динаміки, захоплюючого сюжету, бійки, змагання і одевалки. А ігри Росомаха і Люди ІКС відкриті для всіх сьогоднішніх прихильників і прихильниць на нашому сайті онлайн.

Не дарма Люди ІКС є одними з найбільш відомих команд з надздібностями в світі. Приміром, на території країн СНД ці герої не настільки популярні, як в Америці, однак це, швидше за все, не від невідомості, а те, що наш народ комікси майже не купує. А вони з'являлися саме там. Однією з найбільш довгих видавництв з участю люди ІКС сьогодні понад 500 випусків. Ігри Люди Ікс являють собою чудове розвага для тих, хто віддає перевагу супергероїв. У нас ви знайдете найбільш цікаві ігри цього жанру, відчуєте на собі їхні надздібності і будете виконувати різноманітні завдання.

Крім цього Ікс Мен — назва одного з найбільш складних груп. Склад групи змінювався кілька разів. У складі присутні різні мутанти, вороги і найбільш цікаві герої. Їх комікс сильно відрізнявся не просто цікавим сюжетом, але і якістю виконання різних тем. Нові випуски чекали практично всі підлітки Сполучених Штатів Америки і, природно, цікаві книги допомогли підняти популярність.

Люди Ікс являють собою групу супергероїв, що живуть на планеті. Творцем є команди різних відомих і оригінальних культур. У 1963 році з'явився перший і досить небезпечний комікс, створений на базі розповіді про професора Ксав'є. Він володів тренувальної зоною для чудовиськ прямо у себе вдома. Він сприяв тому, щоб вони творили добро. В перший склад групи включалися персонажі: Ангел, Айсмэн, Циклоп, Марвел-дівчина і Чудовисько. Група отримала таку назву в результаті одного гена, відсутніх в простих особистостей і даючи супергероям свої надздібності. Також сказано про те, що подібні мутації були виявлені внаслідок викиду радіації в атмосферу.

Крім основних героїв у першому варіанті коміксу видно основний ворог, який буде боротися з групою впродовж багатьох років. Його ім'я — Магнето. Битися з головними героями він буде як один, так і спільно з братством Мутантами, які з'являться через 4 випуску.

В різний період часу до складу груп входили такі особистості, як Росомаха, назва якого являє собою на сайті цілу серію ігор, а також Колоссус, Ріг, Найткроулер. Крім Братства головні герої ведуть війну і з іншими ворогами.

Група людей Ікс знаходиться в галактиці Марвел, а неподалік живуть інші створені цією студією персонажі. Це не дивно, так як членам команди доведеться стикатися зі своїми супергероями. Групі належить битися з різними ворогами, починаючи від звичайних мутантів і закінчуючи злочинцями галактиками. Спочатку вся команда перебувала в інституті у вченого Ксавьє, розташованого в Нью-Йорку. У них У всіх були тісні стосунки. Вони вважались родичами. Житло цих людей являло собою триповерхову споруду з підвальними приміщеннями. До 2000-го року цей будинок було засекречено. Всі думали, що там таємний НДІ. Але незабаром вчений відкрив перед усім світом карти, повідавши і власну сутність мутанта. Таким чином, науковий інститут передається у розпорядження вченого для здійснення подальших експериментів над мутантами з різних країн світу.

Команда супергероїв планує використовувати власні досягнення та інноваційні технології тільки у виняткових цілях. Вчений ретельно стежить за місцем розташування кожного з них, завдяки інтегрованому датчику в організмі кожного супергероя. Тренування проводиться в тренувальній кімнаті, яка володіє дивними механізмами і новітньою зброєю.

Росомаха є найбільш відомим героєм з групи Люди ІКС. Тільки в результаті цього його багато поважають. Важливий і дуже правильний персонаж стоїть у вигляді справедливості досить тривалий час. Ігри, де в головній ролі Росомаха, дозволяють відчути себе справжнім героєм. Саме в цих іграх можна знищити лиходіїв і домогтися значимих досягнень. Це чудове захоплення для особистостей віддають перевагу коміксів. У цього персонажа з рук з'являються леза, що досить проблематично для будь-якого ворога, будь то монстр або мутант.

Це вигаданий персонаж, яка перебувала в галактиці коміксів Марвел. До виявлення мутації його звали Джеймс Хойлет. Популярний друге ім'я — Логан. Як вже говорилося раніше, це мутирующее істота, що володіє значущими інстинктами, які можна порівняти з тваринами. Показники характеристик також високі. В бою активно застосовуються кігті, які розкриваються під час атаки на кожній руці. Крім цього, герой володіє чудовою регенеративної особливістю, яка загоює рани за лічені хвилини. Старіння також триває дуже довго, тому жити значно легше простих людей. Унаслідок такої здатності з'явилася ідея створення проекту Зброї, в якому планується інтегрувати в його організм спеціальний сплав, зміцнює внутрішній склад. Росомаха полягає у групі Люди Ікс, практично не бере участь в команді Альфа Бійці і Месники. Герой Росомаха у виданні з'явився в кінці одного випуску під назвою Неймовірний Халк. Створювався він письменником і художнім директором Джоном Ромитом, розробив вигляд подібного персонажа. Спочатку малюнки були створені Хербом Тримпом. Потім Росомаха був включений до складу групи Людей ІКС, щоб на тривалий час стати головним і владним членом. Його впровадили навесні 1975 року. Основні ролі цього персонажа грав Кріс Клэрмонт, він же автор цієї команди.

Письменник і художник Джон наполіг на тому, щоб Росомаха був набагато старше інших учасників. У цей момент випускається цікава серія коміксів про цього героя. Саме в цей момент з'являється знаменита фраза: «Я тут краще в тому, що я здійснюю, але те, що я здійснюю добре — не завжди краще».

Ігри Росомаха

Росомаха це стандартний супергерой тих часів. Часто він з'являвся у вигляді володаря складного характеру, де не були визнані ніякі авторитети. Він із задоволенням використовує свої смертельні здібності і слід своїм інстинктом. Подібні персонажі часто зустрічалися в ті роки. Це було пов'язано з реальними фактами у В'єтнамі і настроєм населення. Отже, персонаж став досить як рідний. У 1988 році він є основним героєм, навколо якого випускається серія коміксів.

У різних коміксах і кінофільмів персонаж грає основну роль. Крім цього він єдиний, кому був присвячений власний фільм. У головній ролі грав Х'ю Джекман. У 2008 році видавництво знаменитого журналу Wizard визнала Росомаху

найбільш популярним героєм. А трохи пізніше він був удостоєний четвертого місця в серії кращих героїв з іншого журналу. Інтернет ресурс поставив Росомаху на 21-е місце серед найбільш фантастичних коміксів.

Навесні 2011 року в значимому рейтингу найбільш відомих героїв коміксів всієї історії по видавництву IGN він зайняв 4 місце. Він став дуже популярний в світі, адже його знімали як у фільмах, так і серіалах, включаючи мультиплікаційних. Природно гри Росомаха найбільш популярні були зібрані безпосередньо на сайті. Відкривайте браузер і насолоджуйтеся.

Напевно, багато хто з вас знають, хто насправді Росомаха, і що його основна зброя — гострі нігті, які ховаються в руках. Однак не всі знають, що у нього є й інші не менш значущі навички, які дозволяють зробити його ще небезпечними з точки зору ворогів.

Рукопашний бій

У період знаходження в країні Висхідного сонця та інших державах головний герой став професіоналом практично у всіх поширених там бойових мистецтвах. Він відмінно володіє і зброєю, як вогнепал, але воліє ножі. Росомаха багато зробив для того, для одержання перемоги над самим капітаном Америки. Захоплюється анатомією, і знає больові точки людини. Пілот з досвідом і чудово раюотает в якості шпигуна.

Особливості характеру

Володіє різким характером, часто входить в образ Берсерка. У ньому він кшталт розлюченої тварини, який не піддається психологічній боротьбі. Навіть незважаючи на те, що він за короткий проміжок часу завдає ворогові удар, ніякого задоволення йому це не приносить.

Розумові здібності

Має брутальної зовнішністю, але при цьому розумний. Багато повідав країн і вільно розмовляє на декількох мовах. Виконує хорошу фізичну діяльність, паралельно граючи в шахи з чотирма комп'ютерами.

Він дійсно заслуговує першого місце в команді Люди Ікс. Якщо ви бажаєте допомогти йому боротися зі злом, швидше заходите в опубліковані на нашому сайті онлайн ігри.

.