Ігри Леді Баг і Супер Кіт грати безкоштовно онлайн

Новинок в світі мультсеріалів сьогодні стає все більше і більше. Найвідоміші кіностудії в світі продовжують нас радувати цікавими проектами, які в кінцевому підсумку обов'язково подобаються публіці. Найбільші фанати мультсеріалів — звичайно ж, діти. Вони обожнюють дивитися їх вранці, вдень і ввечері. Як часто ми спостерігаємо на вулицях малюків, які намагаються копіювати манеру поведінки своїх улюблених персонажів. Серед таких малюків дуже багато і тих, хто любить дивитися мультфільм Леді Баг і Кіт Нуар.

Це новинка, над якою одні з найкращих фахівців в області мультиплікації, що представляють Францію, Японію і Корею. Той факт, що заради створення цього мультика зародилося співробітництво між студіями трьох різних країн свідчить про те, що мультик дійсно цікавий. Звичайно ж, малята вже у всю випрошують у батьків купити їм ляльки улюблених персонажів. Крім пластмасових і плюшевих іграшок, ми можемо порадувати вас на своєму сайті захоплюючими іграми на тему мультфільму Леді Баг і Кіт Нуар.

Новий напрямок

Як тільки даний мультфільм вийшов у світ у 2015 році, то практично відразу ж зміг завоювати величезну популярність серед дітей і навіть деяких дорослих. Високу оцінку він отримав і від багатьох критиків, які відзначили в ньому цікаву сюжетну лінію і красиву графіку. Історія, яка розповідається в мультику, поєднує в собі все: сум, радість, щастя і горе. Тут можна побачити любов, зрада і справжню дружбу. По ходу сюжету тісно переплітаються небезпека та пригоди, які постійно переслідують головних героїв. Тут ви зможете побачити романтичні епізоди і комедійні, тому даний мультиплікаційний проект цілком можна дивитися всією сім'єю.

 

 

Події в мультфільмі розгортаються в одному з найромантичніших міст на всій планеті — в Парижі. Головні персонажі на перший погляд, прості школярі, які вже перейшли в старші класи і готуються закінчувати школу. Адріан і Маринетт — саме так звуть героїв мультика, які не один раз здивують вас. Маринетт дуже симпатична і весела дівчина, яка любить ходити на дискотеки і завжди стежить за модою і своїм зовнішнім виглядом. Але у такої красуні є один великий секрет: вона шалено закохана в Адріана, але от тільки ніяк не вирішується розкрити свої почуття йому. Можливо це тому, що він її не помічає? Вранці та вдень ця парочка абсолютно не відрізняється від своїх ровесників. Вони вирішують типові проблеми підлітків: сваряться, закохуються, миряться і так далі. Але ось як тільки на вулиці опускається ніч, приготуйтеся побачити секрет цих двох старшокласників. Вночі місту загрожує небезпека — темні метелики, які постійно перетворює звичайних людей на вулицях у жахливих злочинців. Жахливі злочини все частіше і частіше стали відбуватися на вулицях міст, і саме тому ці хлопці хочуть запобігти поширенню цих метеликів. Кожен з них окремо намагається запобігти біді, і вночі вони називають себе вже зовсім по іншому — Леді Баг і Супер Кіт. У кожній серії по ночах вони «виходять на полювання» в одному і тому ж місті, але інтрига все мультсеріалу полягає в тому, що вони не в курсі, хто ховається за іншою маскою. До того ж, Кіт Нуар, він же Супер Кіт, закохується в Леді Баг, але теж їй про це не говорить. До кінця цей мультфільм варто оглянути хоча б для того, щоб дізнатися, чи вийде у цих місцевих супер героїв до кінця зберігати свою секретність, або вони все ж таки знімуть в кінці маски один з одного? По ходу сюжету вони будуть влипати в купу небезпечних ситуацій, які можуть закінчиться непередбачуваним чином. Ворогів у них на вулицях нічного міста вистачає, так що їм доведеться відчайдушно боротися за те, щоб залишитися в живих.

Сюжет

Напевно, прочитавши опис сюжету мультфільму, ви подумали, що він цікавий. А уявіть, як буде захоплююче самому брати участь в життях цих підлітків-супер героїв? У вас є така можливість на нашому сайті, де ми пропонуємо вам включити захоплюючі і динамічні ігри Леді Баг і Кіт Нуар. У вашому розпорядженні тут будуть головні персонажі з однойменного мультфільму, і вам належить впоратися з багатьма труднощами, з якими стикалися наші герої по ходу мультсеріалу.

 

 

В одній з ігор ви будете керувати Леді Баг, яка зазвичай має рятувати місто від лиходіїв. На самому початку гри, ви побачите невелику по тривалості заставку, на якій дівчинка-підліток Мариннет перетворюється на Леді Баг. Відразу після цього можна буде приступати до гри. Управляти персонажем дуже просто, адже вам знадобляться тільки стрілочка вгору, яка відповідає за стрибок, і стрілка вправо, з допомогою якої ви можете вдарити суперника йо-йо. Головне завдання, з яким має впоратися Леді Баг в грі — вчасно натискати на стрибок, коли трапиться на шляху прірву, і атакувати своїм йо-йо акум, які становлять небезпеку для мешканців міста. Якщо доходите до складного рівня в грі, то не відволікайтеся по ходу його проходження на преодолевание якихось дрібних перешкод, так як за їх не проходження ви просто втратите певної кількості очок.

Ще багато цікавого ви зможете побачити в іграх Леді Баг і Кіт Нуар на нашому сайті. Варто тільки один раз включити гру і ви вже не зможете про нього забути. Пориньте в світ небезпечних і захоплюючих пригод, з якими ви будете справлятися під виглядом відважних супер-героїв підлітків!

 

 

.