Ігри лабіринти грати безкоштовно

Як часто в житті кожного з нас виникає момент, коли попереду здається непереборна стіна, яку нічим не проб'єш, не перескочиш. Ну що ж, якщо не можна перестрибнути, то може спробувати обійти? Так і народжуються історії лабіринтах, заплутаних і без виходу. Насправді в будь заплутаній історії завжди є вихід, але часом його дуже складно і важко знайти.

Дослідники всього світу, потрапляючи в старовинні лабіринти, створені руками людини або самою природою, вже давно використовують кілька правил: обов'язково ставлять відмітки на стіні, намагаються не заблукати, повертаючи весь час в одну сторону, наприклад, завжди направо, або навіть використовують мотузку для позначення пройденого шляху. Найбільш знаменитий лабіринт, відразу ж виникає в наших головах при слові «лабіринт» — це історія про Тесея, Аріадні і Мінотавра.

 

ризикніть і ви, проявіть кмітливість, уважність і чудову пам'ять, блукаючи лабіринтами в наших іграх. Ви не будете самотні, з вами завжди поруч буде головний герой історії, можливо, це буде маленька дівчинка або пухнастий звір, а може вам треба буде допомогти героєві коміксів вибратися з лабіринту і знайти свій вихід.

Заплутана історія

Назвати точну дату появи першого лабіринту неможливо. У найдавніших будовах зустрічаються різні ланцюги заплутаних ходів, наприклад, щоб потрапити в центр піраміди, потрібно пройти по безлічі коридорів і уникнути смертельно небезпечні пастки. Авторкою лабіринту можна назвати матінку Природу: всередині гір і в глухій тайзі можна легко загубитися, потрапивши в ланцюг карстових печер або заплутавшись серед дерев. Але якщо в лісі є хоча б можна спробувати вилізти на дерево і озирнутися в пошуках спрямування, то серед схожих один на одного печер знайти правильну дорогу дуже складно. І щоб вижити доводиться досліднику і мандрівникові покладатися лише на свої сили і підручні предмети.

Але крім стародавніх будівель, досі є лабіринти — сади. Створені талановитими садівниками з високих кущів при дворах імператорів, такі зелені лабіринти були місцем для розваги і таємних зустрічей. І в такому лабіринті метою було дістатися до серцевини лабіринту, по дорозі обійшовши всі тупики і не потрапивши на очі іншим «зниклим». У далеких куточках зелених лабіринтів будували невеликі альтанки, не помітні серед густого листя, вишколені слуги стежили за тим, щоб там завжди була їжа і питво, а також за окремою прохання могли простежити, щоб ніхто не потривожив спокій гостя.

Розгадка лабіринтів

Дивлячись зверху на ходи лабіринту, досить просто знайти дорогу крізь нього, обійти тупики і не потрапити в пастки. Але що якщо ми вам запропонував ризикнути і опинитися в лабіринті без карти і інших помічників? Згадайте в такий момент про золотих правилах всіх дослідників: завжди повертай в одну сторону, наприклад, тільки направо і вибирай тільки правий прохід; шукай відмінні позначки або став їх сам; при наявності довгої мотузки, використовуй її для «малювання» пройденої дороги, тільки не забудь прикріпити кінець чого-небудь.

Складні і заплутані коридори, радість мандрівника при досягненні своєї мети, хороша тренування пам'яті — все це ви зустрінете в іграх нашого розділу «Про лабіринтах». Дослідіть, шукайте і домагайтеся свого!

.