Ігри Кухня Сари грати онлайн безкоштовно

Смачні аромати, що гуляють по дому, створюють відчуття затишку та комфорту. І з'являються вони під час приготування їжі власними руками. А що треба, щоб створити смачне блюдо? Продукти, рецепт і трохи фантазії! Але експериментувати в приготуванні різних страв — це довгий процес, та й не завжди є під рукою всі інгредієнти.

Спеціально для вас ми зібрали незвичайні ігри, докладно розповідають про те, як приготувати і звичайне блюдо, і оригінальні суші. А допоможе вам Сара — молода дівчина і талановитий кухар. На її кухні для вас вже готові всі інгредієнти, посуд та кухонна техніка. Спробуйте приготувати що-небудь разом з нею і повторіть це у себе на кухні!

Спрадавна під час приготування їжі в одному блюді з'єднували різні продукти, які їли сирими, якісь варили і запікали. З часом найбільш вдалі поєднання продуктів почали передавати з покоління в покоління, записували на папері і постійно експериментували в прагненні поліпшити раніше отриманий результат. Пізніше такі рецепти лягали в основу кулінарних зошитів і стали випускатися в куховарських книгах.

Нове бачення старих традицій

Читати звичайний рецепт, навіть якщо там є картинки, це не так цікаво і зручно, як спробувати свої сили під керівництвом досвідченого наставника або наставниці. Але де ж знайти такого досвідченого вчителя?

Сьогодні можна не бігати в пошуках такої людини, спеціально для вас в одному розділі ми зібрали флеш — ігри, де на кухні ви зможете покроково спробувати приготувати різні страви, супи, друге і десерти, під керівництвом Сари. Всі необхідні інгредієнти розкладені і розставлені на кухні, в окремому віконечку підказка, що саме вам потрібно і як виглядає. На кухні у Сари завжди чисто і акуратно, ви будете готувати різними способами: різати на дошці і перемішувати в мисці, збивати в блендері і смажити на грилі, заморожувати в холодильнику і варити на плиті. Якщо щось не вийшло з першого разу, завжди можна повторити будь-який з етапів з початку, при цьому Сара сама швидко прибере всі результати невдалого експерименту і підготує вам нові інгредієнти.

Окремо можна подивитися повний опис рецепту страви і навіть взяти його собі на озброєння. Потренуйтеся в грі в готуванні і потім спробуйте повторити у себе вдома, зед це завжди цікаво експериментувати і створювати оригінальні страви!

.