Ігри крокодильчик Свомпі грай онлайн безкоштовно

Життя в міській системі водопостачання – це бруд, неприємний запах і огидні персонажі? А ось і ні. Крокодильчик Свомпі – чистий і милий герой, який просто обожнює чистоту. Він стоїть на сторожі порядку і в кожній грі виправляє поломки і обводить навколо пальця інших жителів каналізаційних колекторів. Допомогти перемогти бруд і неприємних одноплемінників можна на нашому сайті.

 

Познайомимося ближче: крокодильчик Свомпі і чиста вода

Любов до чистоти, порядку і гігієнічних процедур для головного героя гри задача складна, адже він живе в каналізації. Для того щоб у ванній крокодильчика завжди була чиста вода йому доводиться хитрувати і вивертатися. Події гри розгортаються у відповідності із задумами авторів однойменного мультфільму. Свомпі став відомий завдяки популярного мультиплікаційного фільму «Де моя вода?». Сьогодні цього милого героя можна побачити не тільки по телевізору, але і в мобільних телефонах. Компанія Disney Mobile розробила гру, яка стала популярним додатком мобільних телефонів, які використовують операційні системи Google, Apple, IOS, Android, Windows Phone, Microsoft, BlackBerry 10. Якщо Ваш апарат підтримує одну з перерахованих систем, Ви можете поринути в пригоди з головою.

 

Герой був розроблений для серії ігор, але його популярність змусило розробників випустити у світ веб-серіал про крокодила. Варто сказати, що це перший герой компанії Дісней, який був створений для гри, а не для мультфільму.

Де моя вода: мета гри

Прикольний герой намагається очистити воду, але його одноплемінники постійно роблять дрібні капості. Вони можу зіпсувати водопровід, зламати деталі, отруїти воду. Такі дрібниці не є перепоною для милого і доброго Свомпі. Мета гравця знайти текти, несправну деталь або джерело бруду і усунути їх, забезпечивши головного героя чистою водою. Гравець отримує окуляри і призи, а Свомпі купається зі своєю улюбленою гумовою качечкою.

Сюжет був би не таким насиченим і цікавим якщо б у головного героя не було б ворога. Кранки – це справжній алігатор з повним набором негативних почуттів і рис характеру. Він всіляко капості Свомпі і мріє відбити у нього його подружку Еллі. Незважаючи на всі негативні риси Кранки має дуже привабливу зовнішність. Крім ворогів у головного героя є й інші небезпеки. Іл, отрута, бруд, водорості здатні отруїти і зіпсувати воду, вбити його улюблених гумових качечок. Але в них Свомпі повинен шукати різні деталі та інструменти для ремонту водопровідних труб. Гра «Де моя вода?» це шедевр, в якому знайшли своє місце якісна графіка, цікаві і досить складні завдання і простота оформлення. Гравці і критики оцінили продукт.

.