Ігри Кошенята проти лисенят грати онлайн безкоштов

насправді, ігор з незвичайними сюжетами і головними героями дуже багато. Якщо вам хочеться пограти у щось оригінальне і цікаве, вам варто просто гарненько такі ігри в Інтернеті. Якщо ви не хочете витрачати час на пошуки, то довіртеся того, що є на нашому сайті. Ми пропонуємо вам спробувати чудові ігри Кошенята проти лисенят, які вже точно вразять вас своєю задумкою і головними персонажами.

Яке головне перевага ігор? Коли ви включаємо улюблену гру, то на якийсь час ми забуваємо про свої буденні проблеми, так як повністю розчиняємося в образі керованого нами персонажа. Досить часто ми вибираємо ігри з улюбленими героями, тому, уявляючи себе на їх місці, ми залишаємося подвійно задоволеними. Іноді розробники ігор роблять персонажів такими, які ми й уявити собі не могли. Звичайно, управління такими персонажами доставляє нам незвичайні почуття. Ось, приміром, хіба ви могли б представить себе в реальному житті, що милі, улюблені всіма пухнасті котики, будуть практично агентами спецназу? Напевно, ви і думати про таке не могли. Але, якщо хочете перевтілитися на якийсь час у таких незвичайних героїв, тоді ласкаво просимо в ігри Кошенята проти лисенят.

Таких кошенят ви ще не бачили!

Безперечно, ці ігри можуть повністю змінити ваше уявлення про тваринний світ. Домашні вихованці, яких ми зазвичай бачимо лежать на вікні, або сидять у нас на колінах, ви цих іграх ведуть себе відважніше кожного з нас! Вони готові на все, лише б виконати ту місію, яка доручена їм їхнім королем. Незрозуміло, як творці цих ігор змогли придумати таку приголомшливу ідею, але результат їх роботи однозначно вам порадує. Ці ігри дуже цікаві, захоплюючі і цікаві. На перший погляд вони можуть здатися вам дитячими, але це, швидше за все, з-за занадто мультяшною графіки. Завдання тут, повірте, далеко не дитячі, і не всім дорослим часом буває під силу з ними впоратися. Головні персонажі теж спершу не дають нам зрозуміти, що їх буде не такий вже простий. Це і не дивно, адже кошенята асоціюються у нас з м'якими, добрими і ласкавими істотами, і вже ніяк не з бійцями спеціального загону.

 

 

Як тільки ви ознайомитеся з правилами гри Кошенята проти лисенят, і спробуєте пройти перші рівні, то відразу ж зрозумієте, що тут буде не легко. Однак, вони настільки затягнуть вас, що ви довго не зможете відірватися від виконання місій в особі маленьких кошенят. Правила в грі не складні, вони з першого прочитання будуть вам зрозумілі. Передісторія у грі ознайомить вас з подіями, і ви швидко зможете розчиниться в атмосфері гри. Запевняємо вас, завдання, з якою вам потрібно буде впоратися в іграх, занурить вас в її виконання повністю, адже вона пов'язана з подальшим існуванням всього королівства кошенят.

Сюжетна лінія

Напевно, вам вже давно стало зрозуміло, що керувати в цій грі ви будете кошенятами. Серед ваших підопічних їх буде кілька, але управляються вони все однією і тією ж комбінацією клавіш. Зовні розробники зробили їх дуже милими, щоб спантеличити гравців. Але, як тільки починається перший рівень, ви відразу ж перемените свою думку. Якби всі наші домашні вихованці були такими жвавими і сильними, люди напевно перестали заводити їх у своїх квартирах, тому що просто б боялися за себе. Таких кошенят вже точно не потискаешь не погладиш. Вам належить управляти чотирма кошенятами, які складаються в одному загоні спеціальних бійців королівства. Вони живуть в королівстві котів, у якого є свій правитель. Коли на їх територіях відбувається щось погане, то король довіряє вирішення всіх проблем тільки загону бойових котиків, адже крім них так добре з ними впоратися ніхто не може. Жодного разу в житті ці милі кошенята не відмовлялися виконувати свій обов'язок перед батьківщиною так як знали, що всі старання призведуть до миру і спокою на їх улюбленої землі.

В котячому королівстві все досить довго було добре і спокійно. Кошенята жили приспівуючи, попиваючи молоко і їсти рибу. Але, одного разу, ідилію посміли порушити маленькі хитрі лисенята, чиє королівство було неподалік від котячого. Вони вже дуже давно ворогують між собою, але відкрито війну ніхто не починав. Конфлікт між цими тваринами описується у всіх іграх Кошенята проти лисенят. Лисятам вже набридло сидіти склавши руки, адже образа на кошенят переповнює їх, і з кожним днем вони стають все агресивніше, і агресивніше. Несподівано, вони здійснюють напад на котяче королівство і нещадно знищують все і всіх на своєму шляху. Котячий король в паніці і не знає що робити, адже в його підпорядкуванні немає таких воїнів, які могли б розібратися з нахабними лисенятами. І тут він згадує про четвірку бійців, які завжди справлялися з будь-якими довіреними їм завданнями. Спершу його бентежить, що їх всього чотири, але він все ж вирішується довірити знешкодження лисенят саме їм. З цього моменту ваші підопічні відправляються в шлях, на якому їм потрібно буде битися з лисенятами. Ворогів дуже багато, але кошенята дуже добре володіють бойовими мистецтвами і вже точно впораються з таким численних ворогів, за допомогою вашого чуйного керівництва.

Управління і деталі ігрового процесу

Клавішею для управління кошенятами небагато, так що ви швидко запам'ятайте їх. Як і в багатьох інших іграх, тут для управління використовуйте стрілочки. Щоб перестрибувати перешкоди натискайте пробіл, атакувати ворогів з допомогою лівої кнопки миші. Переможені лисенята будуть залишати після себе зброю і монетки. Кошенята можуть забирати все це собі, а з самих лисенят знімати броню. Намагайтеся забирати все по максимуму, адже будь-яка річ може стати в нагоді в бою. Щоб ваші герої завжди були в хорошій формі, їм потрібно періодично тренуватися і покращувати свої навички. Для цього в іграх є спортзал, де вони будуть вчити нові бойові прими. На кожному рівні потрібно буде збирати бонуси у вигляді кісточок і риб. Саме за ці бонуси ви зможете робити покупки в магазині корисних речей для ваших героїв. Вас чекає ще багато чого цікавого в іграх Кошенята проти лисенят у нас на сайті!

 

 

 

 

 

 

 

.