Ігри моя говорить кішка Анжела грати онлайн безк

Подружитися з милої та забавної героїні пропонує захоплююча комп'ютерна гра «Моя Говорить Кішка Анжела», встановлювана в мобільних телефонах, грати можна безкоштовно та онлайн. Нова функція, що дозволяє говорити персонажу, перетворює кішку у велику бовтанку. Анжелу цікавлять багато тем, але найбільше її цікавить мода і романтична дружба з котом Томом, якому також присвячено чимало мультиків і віртуальних розваг. Пізніше закохані створять сім'ю і обзаведуться милим котеночка.

Завдяки удосконаленню голосом з Анжелою можна весело базікати, для цього гравець говорить текст в мікрофон, а кішечка з задоволенням буде все повторювати. Говорити почав і Тому, тому він співає своєї улюбленої серенади, крім цього обсипає її подарунками та смачними солодощами. Кішка між тим відрізняється примхливим характером і нерідко фиркає на свого кота, але обожнює, коли учасник гри чухає їй животик і за вушком. При цьому не терпить смикання за хвостик, від образи Анжела може і гострі кігтики випустити.

Зміна способу кішки

Зайнятися іміджем Анжели та її вихованням повинен учасник гри «Кішка Анжела», знайомство почнеться з віку, коли вона була маленьким кошеням. Юна Анжела захоплюється першими ефектними нарядами, замислюється про своє майбутнє і мріє стати знаменитою. Поступово вона перетворюється на розкішну кішку. Комп'ютерне розвага може розважатися в декількох напрямках:

1. Догляд за кошеням

Почати слід з короткої фрази Анжелі, у відповідь чути нявкання, натискаючи іконки, займаються купанням кошеня, його чищенням зубів і сушкою волосся.

2. Світ моди кішки

Приміряти авторські вбрання від дизайнера Анжела зможе особливої грі, під час якої вона змінює зачіски і робить манікюр. Використовуючи іконки, підбирають аксесуари, змінюють імідж і вносити зміну в інтер'єр.

3. Лікування і вагітність Анжели

При першому ж нездужанні кішка звертається до лікаря для встановлення діагнозу і призначення лікування. Перетворившись на асистента, гравець вичистить носик Анжели, вилікує животик, реабілітує після травми і поверне до життя після непритомності. У цьому ж розділі гри слід допомогти кішці в народженні дитини, що включає підготовку речей для пологового будинку, виклик швидкої допомоги і участь безпосередньо в пологах Новонароджене кошеня потребує щеплення, що попередить його хвороби

4. Музика в житті кішки

Тут можна дізнатися про спроби Тома скласти пісню Анжелі в честь народження кошеня. Учасник може побувати на прем'єрі відеокліп на тему любові і «насолодитися» голосом щасливого молодого батька.

5. Пазли

Допомога буде потрібна для створення барвистих картин, що зображують Анжелу-модель та при підготовці її до різдвяних свят.

Гламурність кішки і її мур-мур-мур

В образі кішки Анжели відчуваються королівські гени, будь-яка її поява захоплює і викликає обожнювання шанувальників. При русі вона граціозна, охоче і впевнено позує при появі телекамер і фотографів.

Щастя Тома немає меж, адже йому відповідає взаємністю така «штучка» як Анжела, остання подія, пов'язане з появою маленького кошеняти тільки зміцнило їхні романтичні почуття. Участь у грі «Кішка Анжела» дозволить провести час весело, цікаво і пізнавально.

.