Ігри Кактус Маккой грати онлайн безкоштовно

Навіть якщо ви граєте у віртуальному світі прямо з браузера, відчуття гри будуть незабутніми. Адже древні таємниці завжди цікаві, саме вони дозволяють робити нові відкриття. Сміливий герой вирішується перетворитися в кактус. Хоча він і не думав, що з ним станеться в момент взяття завдання одного з власника, який захотів отримати магічний артефакт.

Хлопець Маккой по натурі дуже сміливий персонаж, який все життя мріяв знаходити скарби. Одного разу дивна особистість знайшла його і надала певну суму фінансових коштів для видобутку якоїсь коштовності. Він був згоден, виконав завдання — господареві потрібен був величезний смарагд з шипами на поверхні, перебував він на кактусі. У цю ж ніч герой перетворився в таке ж рослина. Незабаром до нього з'являється бачення і оповідає про те, що якийсь привид теж роздобув коли-то цей смарагд і спершу перетворився кактус, а потім в камінь. Смарагд має належати істинному власнику, інакше він буде обтяжений тієї ж долі.

Головний герой має в наявність карту і з кожним разом наближається до власника смарагду максимально близько. Замовник здогадався про це і розмістив плакати по всьому місту про винагороду за голову ковбоя. На першому етапі кактус тікає від них, стрибаючи по різних деревах, канатів та платформ. В ігровому процесі присутні заховані в скринях коштовності, які не лежать на видному місці. Крім того, кактусу належить зірвати всілякі розвішані по місту плакати.

Щоб накопичити під час ігрового процесу всі коштовні камені і оголошення про затримання, по закінченню першого рівня можна досягти бонусу. По закінченню кожного туру головний герой знаходить коштовність, а потім переміщається до нового місця, продовжуючи пригода. Ігри Кактус Маккой являють собою серію битв з нападниками на нього ворогами. Атака деяких — кулаки, а інших — залізна палиця.

З кожним рівнем суперники стають небезпечнішими. Але сміливий Кактус не дасть себе в образу. Йому надається на шляху кожного рівня зброї, будь то рушниці або дротики.

Обов'язково стежте за індикатором, який повідомляє про наявність боєприпасів. Замість атакованих ворогів з'являються копієчки, які можна підняти і забрати собі для накопичення необхідної кількості грошей. Існує магазин, що дозволяє за допомогою віртуальних ігрових грошових коштів поліпшити властивості персонажа. Гравцям дуже подобається ця гра, а розробники весь час працюють над продовженням. У цій частині серії ігор головний герой зустрічається з дівчиною, у якої з рук видніються крила і завдяки їм можна літати. Вона повідала йому про таємниці Калавера, де є новий скарб і можна удвох його відшукати. Але вороги нападають на них і викрадають дівчину.

Тепер йому належить самостійно знайти скарб і відшукати партнерку. У новій частині серії ігор з'явилася нова локація, однак дії головного героя залишилися незмінними.

.