Ігри Історія іграшок грати онлайн безкоштовно

Одного разу озирнувшись по сторонах, один чоловік замислився: «А чим же зайняті були мої іграшки, коли в дитинстві я йшов гуляти?». Він згадав, як любив грати своїми іграшками, для кожної придумав свою історію і наділив кожну характером. Але куди ж все пішло, невже він став зовсім дорослим і навіть не зможе більше розповісти не одну історію про іграшки? Так і народилася на світ ідея нашумілого у середині 90-их років анімаційного мультфільму «Історія іграшок». В ній розповідається про іграшки маленького хлопчика Енді, їх бажання бути поруч зі своїм улюбленим господарем і не розлучатися з ним.

 

 

Популярність мультфільму подарувала життя і різним комп'ютерним іграм, в тому числі легким флешевым, для яких потрібен був тільки браузер і доступ в інтернет. Саме такі ігри, найбільш цікаві і захоплюючі серед безлічі копій, ми зібрали в тематичному розділі «Історії іграшок». Приєднуйтесь до захоплюючим пригодам ковбоя Вуді та його друзів, здійсніть подорож, часом небезпечне, часом веселе і поверніться до улюбленого хазяїна — хлопчикові Енді.

Історія без кінця

Сюжет мультфільму «Історія іграшок» і його продовження побудовані на розповідях про пригоди звичайних іграшок, подарованих у різні часи хлопчикові Енді. Кожен рік з нетерпінням вже живуть у нього в кімнаті чекають дня народження свого улюбленого хазяїна, адже в їх компанії може з'явитися новий товариш і друг! Не завжди відразу вдається подружитися з новим героєм дитячих ігор, але ж ці іграшки не прості, вони дуже схожі на людей: доброзичливі і товариські, з різними характерами і мріями.

протягом п'ятнадцяти років випущено три частини історії про іграшки та безліч коротких окремих коротких мультфільмів, з кожним разом їх пригоди стають все більш захоплюючими і небезпечними, настають моменти, коли здається, що вже нікому не врятуватися і нависає над головами справжня небезпека. Винахідливість, бажання допомагати і захищати друзів допомагають маленьким героям знайти вихід і вибратися в цілості й схоронності з будь-якої колотнечі.

Про пригоди цих знаменитих іграшок можна розповідати довго, але набагато цікавіше стати безпосередньо учасником їх пригод: загубитись по дорозі в новий будинок, врятувати себе і одного з лап небезпечного і жорстокого колекціонера, уникнути зустрічі з іклами собаки і кігтями кішки, скористатися повз проїжджають скейтом як таксі і дістатися-таки до дому свого улюбленого господаря. Запускайте вподобану флеш — гру і співпереживайте головним героям, підказуйте їм дорогу і допомагайте уникати дуже великих небезпек, адже вони так сподіваються на вас!

.