Ігри гонки на двох безкоштовно

Для любителів швидкості не існує нічого краще і бажанішим, ніж проїхатися на високій швидкості по порожній трасі на найкращій машині. Ще краще, коли є можливість поганяти на трасі удвох з одним і з'ясувати, хто ж з вас все таки краще водить? В реальному житті такі відчуття дано випробувати далеко не всім, але якщо ви згодні пережити їх у віртуальній реальності, то вам обов'язково потрібно пограти в ігри з даного розділу Гонки на двох. Тільки уявіть, що у вас є можливість покататися на Порше, а у вашого приятеля на Феррарі, і саме на таких легендарних авто вам доведеться з'ясувати, хто з вас все-таки краще. Як мінімум заради того непередаваного духу суперництва і конкуренції варто пограти в наші Гонки на двох. Ну що ж, якщо хочете дізнатися, хто з вас двох швидше, розумніші і уважніше, пропонуємо вибрати відповідну гру прямо зараз і почати заїзд!

Чудова можливість гра в гонки удвох

Грати в будь-яку гру в одиночному режимі — це досить цікаво і є час побути наодинці з самим собою і обдумати якісь особисті проблеми. Однак, той, кому вдавалося грати разом з друзями в улюблені ігри, ніколи б не погодився обміняти назад цей досвід на одиночну гру. Адже це набагато веселіше і цікавіше! Відчуття змагань — це завжди те, до чого прагнуть переможці за життя. Вдвічі сильніше це відчуття тоді, коли ви сидите за кермом гоночної машини і розумієте, що ваш успіх тільки у ваших руках. В ігри Гонки на двох онлайн, у вас є два вибори: або змагатися на трасах зі своїм другом, або об'єднатися з ним в одну команду і протидіяти поліцейським, які женуться за вами. Який би варіант ви не вибрали, не варто забувати, що це всього лише гра, і незалежно від їх результату, ви як і раніше повинні залишатися друзями і підтримувати один одного у важку хвилину.

Стратегія і тактика в цій категорії ігри

Змагатися з живою людиною завжди набагато цікавіше, ніж з комп'ютером. Які б наворочені технології не використовувалися для створення машини, все одно з людиною грати набагато складніше, але й цікавіше. Адже у людей відсутня запрограмоване логічне мислення, вони дуже часто знаходять самі неординарні виходи із складного становища, які у підсумку допомагають їм виграти. Комп'ютер не володіє інтуїцією і не здатний ризикувати, на відміну від людини, і саме тому живої суперник поруч, особливо один, викликає набагато більше емоцій у гравців, ніж штучний інтелект. Хоча, все залежить від людини, яка грає з вами в якості суперника. Він може бути як розумніше, так і дурніші, що у другому випадку полегшить вам гру з ним.

 

 

Що обіграти живого суперника в ігри Гонки на двох, потрібно користуватися деякими хитрими прийомами. Чим відрізняються гонки від інших видів спорту? Тут результат заїзду залежить тільки від індивідуальної витривалості і швидкості машини кожного спортсмена. Автомобіль же залізний і, ясна річ, втомлюватися не вміє. Тому слід користуватися класичними і загальноприйнятими правилами перегонів: з самого старту вичавлюйте газ на повну. У перегонах не працює правило «збереження сил на старті», щоб розігнатися під кінець і зробити виграшний останній ривок. Якщо ви з самого початку пропустіть гоночну машину суперника вперед, то вже його не доженете, хіба що якщо інший пілот як-небудь помилиться.

Якщо технічні показники вашої машини і авто суперника однакові, то тут можна обігнати його тільки володіючи вмінням з першого разу обрати правильний напрямок руху на гоночній трасі. Таким чином вам вдається мінімізувати втрати швидкості і часу за рахунок того, що ви істотно скорочуєте дистанцію. Виграш будь-якого гонщика зазвичай вирішується в останні долі секунди, так що намагайтеся на повну до кінця.

 

 

Як входити в повороти

На реальній трасі найскладнішим елементом для будь-якого гонщика, був, є і буде входження в поворот. Це ж стосується і онлайн-ігор Гонки для двох, де ви не зможете перемогти в заїздах, якщо не навчитеся правильно повертати. Далеко не всі справляються з цим завданням без зниження швидкості і по самій короткій дузі. Дуже важливо не пропустити етап підготовки до входження в поворот. Потрібно підібрати оптимальну швидкість для своєї машини, щоб потім на повороті її не довелося різко гасити. Наслідки таких поворотів зазвичай проявляються в зношуванні гуми і втрати над керуванням авто. Тому, прямо перед початком повороту підштовхнути машину трохи до зовнішньої узбіччі дороги. Це гарантує вам більш тривалий рух прямо і менше часу на проїзд по дузі, що заощадить вам час проходження повороту. В ігри Гонки на двох онлайн ви побачите ще багато чого цікавого і складного,досить лише запустити їх на нашому сайті!

.