Ігри Geometry Dash онлайн, грати в Геометрія Даш

З геометрією дружать не всі. Одні люблять коштувати хитромудрі конструкції з допомогою різних блоків, а іншим до душі бігати або грати у війну. А є ігри, які поєднують кілька видів в одній. В іграх Geometry Dash ви можете не тільки насолоджуватися стильною геометрією, але ще й бігати по локації з метою виконати місію. Це гра, складність якої дозволяє не всім дійти до кінця, але тим цінніше кінцевий підсумок, коли пройдено останній рівень. І навіть якщо ви критично ставитеся до ідеї пограти в подібну гру, ви зміните свою думку, коли запустіть її. На перший погляд ви не зрозумієте, чому її вважають такою складною. Але, коли ви почнете проходження, ви зрозумієте, що перемога в ній буде коштувати вам дуже великої кількості нервових клітин.

У чому сенс гри?

Відразу варто попередити гравця-початківця, що в цій грі підвищена смертність. Тобто, якщо ви померли пару десятків раз – не турбуйтеся, це цілком нормально. Але якщо ви переборіть бажання здатися, у вас може вийти цілком непоганий результат! Дія гри проходить у якомусь віртуальному світі, який зосереджений в світі 2D. У вашому розпорядженні квадрат, з допомогою якого вам належить пройти всі рівні. Суть гри в тому, щоб долати різні пастки, загородження і перешкоди.

 

 

Відповідно, ви весь час будете кудись бігти і стрибати. Для того, щоб стрибок був успішним, необхідно вміти розрахувати оптимальну відстань між двома об'єктами. При цьому потрібно ще й створювати музику! Ось саме це і приваблює гравців, адже проходження гри досить складне, але ось барвиста картинка і відмінний звукоряд так і манить до себе!

Які особливості кожного рівня?

У грі Geometry Dash двадцять рівнів, кожен з яких відрізняється складністю. Чим далі ви просуваєтеся по грі, тим складніше стає. Кожен раз змінюється локація, музичний ритм, а також рух вашого квадрата. Тут ви можете ознайомитися трохи з тим, що вас чекає на перших рівнях:

 

1. Перший рівень – найлегший, і його проходження дає одну зірку. Тут ви познайомитеся з першими героями – кубом і кораблем.

2. Цей рівень також легкий, але він все ж трохи складніше, тому що, пройшовши його, ви зможете заробити аж дві зірки. Тут ви вперше зможете побачити батути, і випробувати їх на ділі.

3. Третій рівень середньої складності, тут вам зустрінуться сфери, а, успішно завершивши його, ви отримаєте в подарунок три зірки.

4. На четвертому рівні буде та ж складність, що і на попередньому, і ви отримаєте відповідну кількість зірок. З'явиться нововведення – гравії-портали.

5. На п'ятому рівні складність підвищується, і грати стає реально складно. За нього ви отримаєте п'ять зірок, але ніяких нових об'єктів на цьому рівні вам не зустрінеться.

6. Шостий рівень носить ту ж складність, і приносить шість зірок. Тут ви зустрінете невеликий батут, який може допомогти з проходженням при правильному використанні.

7. Сьомий рівень буде ще складніше, і він принесе новий спосіб пересування – ви зможете літати на кораблі, та й тяжіння у вас буде інше. Складність дозволяє отримати кількість зірок, і ви отримаєте цілих сім.

Режими у грі

У грі Geometry Dash ви можете знайти два режими – звичайний і практичний. Перший режим не щадить гравця, адже якщо він десь оступиться, і не зможе дострибнути до якогось об'єкта, настане неминуча смерть. Після такого гра починається заново, адже в ньому відсутня можливість збереження. Нагороди за успішне проходження рівнів в звичайному режимі будуть різноманітні – вам будуть випадати предмети, які можуть полегшити проходження наступного рівня. Режим практики дозволяє зберігати прогрес, і управляти збереженнями – видаляти непотрібні, і створювати нові. За рівні в цьому режимі нагородою будуть різні кольори.

 

 

.