Ігри футбол грати онлайн безкоштовно

Величезні стадіони з зеленим полем, з ретельно розкресленими лініями, дві команди, пара воріт і всього один м'яч — знайома для всіх гра, відома з найдавніших часів. Назва «футбол» при перекладі з англійської мови показує основну суть — «нога — м'яч», тобто «гра з м'ячем ногами».

Серед безлічі жанрів цього розділу зібрані найбільш цікаві та захоплюючі програми, в яких ви зможете прямо на сайті зіграти в таку дивовижну і захоплюючу гру, як футбол. Для вас повністю відтворена атмосфера напруженого захоплення, захоплюючих піруетів і тріумфу переможців. Відчуйте на собі магію футболу, його тяжіння, обійдіть всіх супротивників і не відпускайте м'яч від себе, перепасовками з колегами по команді доведіть м'яч до воріт суперника і забийте жаданий гол!

Довжиною в історію

Аматорський вид спорту, що в сучасному світі перетворився на професійний, гра знайома всім з дитинства, гра командна, де багато що залежить від умінь кожного футболіста — це все про футбол. Зелене поле, білі лінії, двадцять два гравця і боротьба між ними за те, щоб зупинити м'яч, що летить у свої ворота і забити гол у ворота супротивника, буцати м'ячем тільки ногами, крім винятки у вигляді воротаря — правила футболу сьогодні приведені до єдиної форми, а адже колись у кожному селі, для кожного матчу обговорювалися свої правила.

 

Історія футболу сповнена не тільки спогадами про чудесні іграх, відомі факти, коли тільки за спробу зібратися двома командами на полі з м'ячем призводила до штрафів, ув'язнення і страти. І заборона на гру існував не тільки в якійсь одній країні, у багатьох державах футбол вважали за «бісівське винахід» і забороняли на законодавчому рівні.

Футбол — гра для всіх

Сьогодні футбол став професійним видом спортом, найкращі отримують мільйонні гонорари, а клуби давно стали не хобі, а серйозним бізнесом. Але як флер матеріальності навколо гри надав йому додаткових можливостей для розвитку і поширення: організовуються турніри всередині країни, між державами, між клубами і в підсумку — Чемпіонати Світу, де панує сама гра, спалахують нові зірки серед спортсменів і панує азартна атмосфера.

Щоб спробувати свої сили в якомусь чемпіонаті, необов'язково бігти за тридев'ять земель і витрачати нечувані суми, можна вийти у двір з м'ячем і влаштувати власний матч, благо правила футболу з 1997 року офіційно наведені для всіх однаковий вигляд. Дощ чи зима не перешкода, влаштовуйтеся за комп'ютером і пробуйте себе в наших іграх в ролі безпосереднього учасника — футболіста або в ролі тренера, який визначає тактику і стратегію захисту або нападу.

.