Ігри форсаж гонки грати безкоштовно

Не зовсім законно в автомобільному спорті існує виникло не так давно напрямок, відомий як стрітрейсинг. Стати учасником екстремальної розваги пропонує комп'ютерна гра «Гонки Форсаж», заїзди можуть організовуватися в будь-який час доби. Гравцеві стати переможцем допоможе звичайний автомобіль і величезне бажання стати першим. За умовами сюжету змагаються учасники можуть на величезній швидкості освоювати простір міських вулиць, наближаючись, таким чином, до титулу чемпіона серед стрітрейсерів. Після перших вдалих заїздів з'являються нові можливості та випробування, що дозволяють отримати свою частку адреналіну в гонках онлайн.

Світ стрітрейсинга оповитий атмосферою романтики і нестримної відваги , швидких гонщиків, тому даний вид екстремального спорту став популярним, привертаючи все більше число вболівальників і водіїв-любителів. Все збільшується число послідовників створюють команди і зустрічаються не тільки з нагоди змагань. Обстановка віртуальних і справжніх гонок «Форсаж» знайомить всі цікавляться автомобільної темою з по-справжньому крутими тачками і екстремальними пригодами, що відбуваються в нічний час доби. Подібні перегони, організовані не зовсім легально, дарують учасникам почуття свободи і відваги, розбурхують кров. Граючи на комп'ютерному полі під час змагань можна по-справжньому відчути себе вуличним нічним гонщиком, відчути атмосферу драйву і виплеснути на міських трасах весь накопичився за день адреналін. Тут дозволено багато того, що в реальному житті навіть не прийде в голову, можна влитися в ряди небезпечної банди стрітрейсерів, забезпечити себе самої крутої тачкою, відправившись разом з приятелями на небезпечне з точки зору законності справу.

Народження теми віртуальних гонок

 

Тема вуличних гонок коли виникла не на спортивних автомобільних треках, а на звичайних дорогах міст та великих мегаполісів. Унікальним задумано час проведення Гонок Форсаж», вони організуються по ночах, коли все населення вже бачить сни. Темрява стає союзником нелегальних екстремалів, так як забезпечується мінімальне число стороннього транспорту на автошляхах всередині поселень.

Нічні умови з відсутністю сторонніх спостерігачів і свідків дозволяють рейсерам здійснювати, вдалі з позиції безпеки дорожнього руху маневри, так і вчасно відплисти від пильних вартових порядку в темряві вдається набагато швидше і частіше. Підвищену увагу поліцейських до організованих екстремалами небезпечним заїздів обґрунтовано виробленим шумом беруть участь гонщиків і їх авто, можливими ДТП з різними наслідками для сторонніх водіїв. Багато справедливих претензій і докорів пред'являється учасникам небезпечних нічних розваг на автомобілях поліцейськими службами. Порушують спокій мирних громадян і правила дорожнього руху нічні гонщики представляють загрозу не тільки для себе особисто, але що зустрілася на шляху прямування випадкової машині, її водієві і можливим пасажирам. Деколи такі зустрічі закінчуються смертю абсолютно стороннього для спільноти стрітрейсерів людини.

Які вони вуличні гонки?

 

Розвитку особливої субкультури у вигляді вуличних гонок сприяли вийшли на екрани популярні фільми та комп'ютерні ігри зі схожою тематикою. Привабливим для майбутніх нічних гонщиків сталі і «Гонки Форсаж» пропоновані в режимі онлайн і безкоштовно. Змагання екстремально налаштовані водії організовують різні, залишаються в їх рядах найбільш наполегливі, сміливі, з хорошими навичками швидкісний і по можливості безпечної їзди нічним міських вулицях. Популярність такого виду автоспорту внесла корективи у проведення змагань, які стали переходити в категорію азартних ігор, так як на гонщиків або їх тачки стали робити ставки. В середовищі спочатку аматорських змагань стали крутитися чималі гроші і з'явилися сторонні люди, які прагнуть заробити на чужому таланті гонщика. Справжнє життя любителів стрітрейсинга, неординарних учасників банд нічних автопілотів та їх існування днем відмінно відображена численними іграми про гонки, в тому числі і «Форсаж».

Інтерес грошей простежується і в поведінці самих екстремалів, які охоче йдуть на зближення з організаторами небезпечних комерційних заїздів, що відбувається найчастіше за необхідних ремонтів та щоденного обслуговування дорогої тачки і на це йдуть чималі кошти. З тонкощами азартної та небезпечної життя безпосередніх учасників культового руху стрітрейсинга можна стати, не виходячи з дому і не піддаючи своє фізичне здоров'я на небезпеку. У цей світ допоможе зануритися комп'ютерна гра «Гонки Форсаж», шанувальниками її стали багато користувачів по всьому світу.

.