Ігри Фиксики грати онлайн безкоштовно

Фиксики за визнанням російських батьків став одним з найулюбленіших мультиплікаційних фільмів їхніх дітей, і цілком можуть очолити лінійку кумедних сюжетів отримали визнання юних глядачів. На суд вимогливої аудиторії мультики ці були представлені п'ять років тому, забавні персонажі не розчарували малюків і продовжують свій тріумфальний хід по екранах телевізорів і комп'ютерів. Маленькі чоловічки постають персонажами захоплюючої гри «Фиксики», вони існують в забавних оселях і на умовах, що виникли у відповідності з авторською фантазією. Мультяшні герої чуйні і приходять на допомогу своїм приятелям при кожній аварії девайса, їм відомі причини виникаючих негараздів і вони охоче діляться своїми знаннями з маленькими друзями.

 

Привабливість гри

Автори мультика подбали про корисною складової мультиплікаційного фільму і однойменної гри «Фиксики», герої знайомлять глядацьку аудиторію з подробицями бере участь в сюжеті техніки, такої як диски або флеш-накопичувачі. Інформація ця не перевантажена зайвими технічними термінами і відмінно адаптована для сприйняття дітьми самого юного віку. Крім цього персонажі не забувають нагадувати дітям про правила хорошої поведінки в запропонованих умовах, де все насичене різними пристроями.

Сучасні малюки дуже тонко сприймають гумор з екрану, Фиксики враховують це у своїх розповідях про загадкове обладнанні, оповідаючи про нього просто і дохідливо. Ненав'язливо доводять до дитячого розуму пристрій досить складного комп'ютера і суть дистанційного керування за допомогою пульта. Кожен представлений сюжет не змішує багато одиниць техніки, а розповідає про них окремо, що краще укладається в маленькій голівці. Корисний мультик розширює кругозір дитини, одночасно розважаючи його і звеселяючи.

Основа сюжету

Вигадані історії, викладені в мультиках та грі «Фиксики», писалися спеціально для глядацької аудиторії 6-8 років. Всі технічні подробиці хитро вплетені в канву сценарію, викладаються зрозумілою мовою і зовсім по-дитячому. Події в цьому казковому містечку відбуваються з членами сімей маленьких мультяшних істот, помешканням для них служать хитромудро влаштовані технічно житла. Головною метою свого життя забавні персонажі вважають надання допомоги, потрапили в неприємну ситуацію через поломки техніки своїм побратимам за місцем проживання. З гумором і грайливо вони роз'яснюють основи функціонування використовуваних приладів і правила їх експлуатації.

З глядацькою аудиторією і учасниками захоплюючої гри спілкуються в «Фиксиках» дев'ять персонажів, дуже різних за характерами і художнім образом. Це, насамперед тато з мамою з ласкавими іменами Мася і Папуся, їх діток автори назвали Нулик і Сімка. Не обійшли стороною у оповіданні старше покоління сім'ї, його представником став Дідуся. Важливе значення зіграють в стрімко розвиваються події однокласники спритною Сімки, їх нарекли Игреком, Вертом, Фаєром і Шпулей.

Пропоновані комп'ютерні ігри мультиплікаційним версіями вчать дітей доброзичливості, любові до ближнього і дбайливому, уважному ставленню до технічних пристроїв.

.