Ігри дта грати онлайн безкоштовно

Захоплюючі ігри світу ДТА сьогодні є найбільш популярними і продаваними іграшками у всьому світі. Неймовірна гангстерська атмосфера з бандитською романтикою приваблює всіх геймерів в цей неприборканий світ. Шикарна барвиста тривимірна графіка в широкому форматі переносить всіх любителів онлайн-ігор в світ, де немає законів. Неймовірні пригоди поглинають з головою і огортають містикою і повним свавіллям.

Основні переваги

Неймовірно цікаві ігри ДТА є єдиними в світі інтернету, де повністю панує гангстерська атмосфера. У цьому світі неймовірно широкий вибір всіляких шикарних тачок, тут можна перевірити свої здібності, проходячи складні завдання і небезпечні місії. Тільки в цьому світі можна пограбувати банк, викрасти автомобіль, ховатися від поліції або знищити велику банду абсолютно безкарно. На відміну від альтернативних ігор, в цьому світі можна трішки відволіктися від основної місії і зайнятися чимось зовсім іншим: бити перехожих, красти або розважитися з дівчатками. Або ж зайнятися більш позитивними речами: допомагати перехожим або влаштуватися водієм швидкої допомоги.

Сюжет Grand Theft Auto ігор

Гангстерський світ, поглинув всю всесвіт, стоїть на чолі всіх пригод. У всіх серіях Grand Theft Auto головний герой є небезпечним злочинцем, який потрапляє у велике місто і завойовує весь кримінальний світ. Але щоб стати головним у вже сформованому світі криміналу, необхідно пройти всі місії і виконати всі завдання, які вимагатимуть кримінальні авторитети. В захоплюючих пригодах головному герою доведеться рятувати своїх соратників від поліції, грабувати банки, знищувати всі мафіозні банди, щоб стати на чолі цього світу. Також головного героя буде постійно переслідувати поліція, щоб заарештувати. Але, ні в якому разі не допустити цього. В іншому випадку місія буде провалена, і нашому гангстерові доведеться завойовувати цей непростий світ знову.

 

Щоб ігри не були одноманітними, сюжет деяких пригод буде зовсім інший. Наприклад, працюючи на швидкій допомозі можна рятувати людей і за це отримувати віртуальні гроші. Або зловити таксі і допомогти дістатися постраждалим людям з однієї частини міста в іншу.

 

Неймовірні новинки в світі ДТА

Щоб підтримувати інтерес фанатів Grand Theft Auto ігор, творці придумують різноманітні вдосконалення. Поліпшується графіка, збільшується асортимент транспорту (вертольоти, поїзди, автобуси, трамваї), арсенал зброї просто вразить навіть відмінного знавця в цій справі. З'явиться можливість придбати нерухомість і розмістити там свою зброю або просто ховатися там від поліції. Скоріше пориньте в світ хаосу і відчуйте повну свободу всіх своїх дій. Буде цікаво. Гарантуємо!

.