Ігри Друзі Ангелів грай онлайн безкоштовно

Хитрі і пустотливі демони і ангели — неповнолітні діти, а не безсмертні істоти, які вже вміють розпоряджатися життям людей. Їм необхідно навчитися всьому тому, що веде до добра або зла. В період навчання виникають різні обставини, так як крім конкуренції між ними існують нейтральні істоти, які створюють інтриги для майбутніх юних і недосвідчених учнів з метою досягнення власних цілей. На відміну від цього існує закон — ангела і демона можна доторкатися, а любов один до одного має величезне значення в сценарії такого мультфільму, через неї вони йдуть проти закону. Досягаються випробування морально-етнічного характеру, ангели і чорти подорослішають, сформується свій характер і принципи. Потрібно вчитися поважати, дружити, вибачатися і боротися разом з ними у цікавій серії ігор під назвою Друзі Ангелів.

Однойменний серіал випускає відома мультиплікаційна компанія «Mondo TV», основна в Італії. Він був створений за одним сценарієм коміксів Сімони Феррі, який почав видаватися в книжковій студії в 2007 році. Через чотири роки вона здалася телеглядачам.

Основні персонажі мультфільму — молоді чарівні істоти, спустилися нашу планету для удосконалення своїх можливостей та перетворення повноцінних мешканців пекла і раю. Але щоб володіти певними навичками, необхідно гарненько попрактикуватися. Для цього й існуємо ми, людство. Мета однакова. Спробувати всіма силами порушити людини на створення хороших і поганих справ. За законом вони не повинні доторкатися і чіпати один одного, а тим більше любити.

Вони, в свою чергу, прийшли на землю і зустрічають якесь створення, небезпечніше демонів. Це персонажі, які хочуть отримати контроль над усім світом. Молодим практикантам залишається згуртуватися і врятувати світ від загрози нейтрального персонажа Рейну. Це укладена в іншому вимірі, яка хоче вирватися на волю для творіння злих справ.

Рейну усвідомлює, що відбудеться в результаті закоханості ангела і демона. Найбільший вибух на порядок сильніше атомної бомби. Основна мета — зробити все для того, щоб змусити їх любити. А для чаклунки це зовсім нескладно. Вона сприяла появі на світ павука, який за сценарієм кусає Рафа (ангела) і Сульфуса, заражаючи при цьому небезпечним для життя вірусом — закоханістю. Молоді люди цілуються, даючи можливість взяти під контроль людський світ.

Ігри по мультику Друзі Ангелів

За сюжетом вони миряться і знову сваряться, конкурують між собою, набираючись досвіду майбутнього. Між мультиплікаційними фільмами і коміксами є ряд відмінностей. Приміром, в анімаційному форматі персонажі старше, а в головній ролі особистості не воліють гру на музичних інструментах. Сценарій злегка розрізняється. Але суть все та ж: врятувати світ від ворога, об'єднавшись.

Не тільки в ангелів є крила. Демони також ними володіють. Тому вони можуть літати разом. Тут, в принципі, подібностей більше ніяких немає. Починаються відмінності. Кожен мультиплікаційний герой має індивідуальний характер. Розглянемо кожного з героїв і визначимо вподобаного вам: німб або ріжки?

Главою добрих створінь є Раф. Представниця жіночої статі, дуже красива, не вистачає однієї частки вміння для отримання статусу справжнього ангела. Чуйна, добра і добра дівчина.

Персонаж «Солодка» надає собою модну і цікаву дівчину з ангелів. Вона одягається в різні кольори і їй подобаються різні прикраси. Дуже любить цукерки, має колекцію окулярів. Вона тільки з'являється і всі друзі ангели відразу посміхаються, адже вона здатна підняти настрій будь-кому.

Урі — це цікава дівчина з темним кольором шкіри. Характер у неї дитячий, дуже довірлива і схожа з красивою квіткою. Дивним чином потрапила на землю. Міккі — це основна представниця всіх ангелів. Любить спорт і одягається відповідно. Цікава, весела і розумна.

Демони:

Сульфус — це диявол, який має в характеристиці таке опис, як хитрість і гордість. Як правило, носить костюм, на тілі зміїний візерунок. За деякими даними володіє властивістю пожвавлення змії. Любить музику в стилі рок і мотоцикли. Без праці обманює власних суперників і дуже закоханий в Раф, але таємно.

Кабалі — красива дівчина демон, заступник Сульфуса. Також з легкістю може обманювати і має хитрим розумом. Її вбрання досить відверті, і досить смілива дівчина. Кабирия — одна з найбільш розумних. Має вельми цікаву комбінацію, в результаті яких ні смертні, ні безсмертні їй не конкуренти. Подобається доглядати за тваринами. Гас — вгодований неповнолітній хлопець з групи дияволів, одягнений в різні великі штани і майки. Він добрий, завжди любить смачно поїсти і добре відпочити.

Психологи Європи дали цим іграм найбільш значущі бали. Вони розповіли, що мультсеріали та комікси служать прекрасним захопленням для людей молодшого віку. А сценарій серій ігор допомагає їм вирішити різноманітні проблеми, які постають у зовсім юному віці. Такі мультики та ігри допоможуть дізнатися власну позицію як особистість в житті, не залежати від думки оточуючих. В принципі, діти про це не замислюються, вони з превеликим задоволенням читають комікси, а також дивляться мультсеріали, які розповідатимуть про нові авантюрах головних персонажів. Але найчастіше грають в ігри, що дозволяють побути в ролі головних героїв.

.