Ігри для малюків грати онлайн і безкоштовно

Кожна дівчинка – це майбутня мама, тому ще в ранньому дитинстві дівчатка люблять возитися з ляльками і доглядати за ними, як за справжніми дітьми. Завдяки комп'ютерним технологіям, замість пластмасового пупса у тебе буде живий малюк, зовсім як справжній! Він буде рухатися, моргати очима, сміятися і плакати в залежності від настрою. І, звичайно ж, від того, наскільки добре ти будеш виконувати свої материнські обов'язки!
На нашому сайті ти найдеш безліч ігор, що пропонують тобі приміряти роль няньки. Адже догляд за дітьми – досить клопітка справа. Їх потрібно вчасно годувати, купати і переодягати. А ще грати з ними в цікаві та розвиваючі ігри, щоб не витрачати час даремно і вчитися в процесі розваги. Якщо ти про що-небудь забудеш, віртуальний малюк обов'язково вибухне сльозами, і тобі доведеться витратити багато часу, заспокоюючи його!
Якщо у тебе є молодші брати і сестри, ці ігри навчать тебе правильно за ними доглядати. А якщо ні – то обов'язково знадобляться у майбутньому! Заведи віртуального немовляти, оточи його увагою і турботою і покажи всім, як добре ти вмієш ладити з дітьми! Щоб грати в будь-яку з цих ігор, тобі навіть не треба викачувати її на комп'ютер – досить просто запустити у себе в браузері.

.