Ігри для дівчаток на двох грати безкоштовно

Дружба – найцінніший і сокровенне для дитини, адже хто як не найкраща подружка втішить у хвилини смутку, не кажучи про ігри разом. Все стає веселіше і цікавіше з подружкою, можна годинами дивитися мультики і не нудьгувати, цукерки стають смачніше якщо поділитися з другом. Іноді дуже хочеться щоб це не закінчувалося, щоб можна було грати незважаючи на відстань. Це стало можливо завдяки комп'ютера з інтернетом.

Якщо раніше від розваг тебе можна було відірвати, то з появою інтернет ігор ви можете поєднувати спілкування з подругою і цікаву, захоплюючу гру. Грати можна навіть на одному комп'ютері з одного мишкою і клавіатурою, тепер можна не турбуватися що діти поб'ються чи посваряться за право пограти, а величезний вибір допоможе підібрати те що сподобається обом.

Разом веселіше

Самі нудні і складні завдання легше даються якщо поруч є подруги. Навіть готування салату перетворюється на цікаве завдання, і допомагає в цьому не тільки можливість спілкуватися, але й просте присутність і підтримка, адже компанія це завжди весело. Що вже говорити, якщо навіть працювати в команді це весело, спільні розваги ще більш веселе заняття. Разом можна вибрати персонажів і змагатися на подіумі, або сходити в бутік на шопінг. Якщо подруга не змогла зайти в гості ти завжди можеш змінити двох персонажів на одного і сміливо почати грати самої, поринути у світ моди або доглянути за малюком.

 

Тепла атмосфера

Звичайно не варто весь час проводити за віртуальними іграми, адже що може бути краще прогулянки по пару, або катання на каруселях з гойдалками, а гри в м'яч у дворі. Не варто нехтувати прогулянками на свіжому повітрі, особливо коли погода дозволяє поніжитися в сонячних променях, розгойдуючись на гойдалках разом з вірною подругою. Але якщо раптом сталося так що погода підвела, і на вулиці ллє дощ або сипле сніг, можна сховатися в будинку. Добре, якщо батьки дозволяють вам наводити гостей, адже в більшості випадків дорослі не люблять галасливих компаній, а який толк в грі якщо можна трохи побавитися або весело галдеть. Дощ не перешкода якщо включити комп'ютер і знайти іграшку на смак, у нас зібрано безліч захоплюючих і веселих ігор.

Дух суперництва

Дружба – це не тільки веселе спілкування, але і серйозне випробування, адже друг завжди пізнається в бою. Важкі часи, серйозні проблеми або важка робота завжди допомагали визначити хто твій друг, а хто просто знайомий. Випробування відкривають душу людини і ти можеш побачити всі його риси характеру і відокремити справжню дружбу від облуди. У наш час це зробити складно, навіть якщо зараз твоя подруга посміхається тобі, ти не можеш бути впевнений що станеться коли тобі потрібно буде плечі опори в складній ситуації.

Зараз війна не потрібна щоб перевірити дружбу на міцність, досить зануритися у світ відеоігор і разом відбиватися від монстрів, або підтримувати один одного в місіях аркади. Це допомагає відчути командний дух та готовність довіряти. Пройшовши всі рівні монстрів або темних вулиць ви будете розуміти один одного з півслова.

Змагання

найцікавіший вид проведення часу це змагання, будь то гоночки або крута стрілялка завжди хочеться перемогти і стати першою. Так, можна скористатися можливістю віртуального супротивника, але вони зазвичай дуже нудні й неповороткі, інша справа реальний суперник який

сидить поруч! Можна безкінечно змагатися і стає з кожною грою все досконаліші і більш спритною, адже прорахувати дії людей набагато складніше ніж машини. Головне вміти програвати і не виносити свої образи за межі віртуального світу.

.