Ігри для дітей в дитячому садку грати безкоштовно

Період походу в дитячий сад для дитини дуже важливий. Саме в цьому дошкільному закладі він вперше знаходить собі друзів, навчається базовим знанням математики, читанні, малюванні іншого. Тут у нього є можливість гуляти з однолітками і розвиватися, тому віддавати дитину в дитячий сад варто обов'язково. Якщо хочете поглянути на дитячий садок зсередини, пропонуємо вам перевтілитися в роль вихователя або молодого батька, з допомогою ігор у цьому розділі. Не пропустіть шанс пограти в дуже яскраві та корисні програми, які відрізняються оригінальним геймплеєм і незвичайною ідеєю. Будь флеш-гра з цього розділу неодмінно покращить ваш настрій.

Ніхто не сумнівається в тому, що діти — це подарунок долі, який змінює наші життя тільки на краще. Але всі вони потребують ласки, турботи і уваги, яка, на жаль, батьки не можуть надавати цілодобово. Ігри з розділу Дитячий садок дозволять вам відпочити і в той же час навчитися чомусь новому і дуже важливого. Ви вивчіть глибше в світ виховання та догляду за маленькими дітьми, дізнаєтеся всі тонкощі цих процесів. Не дивлячись на те, що ігри будуть корисні дорослим, маленьким діткам теж буде цікаво в них грати. У них дуже яскрава графіка і завдання, які належить виконувати, дуже часто взяті з реальних ситуацій в дитячих садах.

Розділ ігор Дитячий сад пропонує вам наступні онлайн-ігри:

1)Перевоплощайтесь у няню. Маленьких дітей не можна залишати самих, це всім відомо. Дуже часто у батьків немає можливості цілодобово сидіти з дитиною, і тому їм доводиться просити зробити це рідних чи наймати няню. В ролі няні вам потрібно буде не тільки запобігати різні пустощі дітей, але і доглядати за ними. Тут потрібно бути максимально уважними, адже маленькі дітки дуже верткі і їх просто втратити навіть в маленькій квартирі. Потрібно буде реагувати на швидкі переміщення на екрані і часто клікати мишкою в потрібному місці, щоб впоратися з місією.

 

 

2)Підготуйте дитину до знайомства з іншими дітьми. Це ігри, де малюкам потрібно підбирати одяг і стиль. Найбільше ігри про дитячий садок викликають інтерес у дівчаток і юних дівчат, так як мами теж повинні виглядати добре, коли ведуть дитину в дитячий сад. Виберіть для молодої мами гарну сукню, зачіску, взуття та аксесуари, щоб вона справила добре враження на виховательку і дітей. Маля теж потрібно нарядити, адже від її зовнішнього вигляду залежить те, наскільки добре її сприймуть однолітки.

3)Життя в дитячому саду. В основному, всі додатки з цього розділу мають одну основну задачу — швидке виконання потрібних дій у дитячому садку. Вам потрібно буде постійно стежити за потребами і бажаннями малятка Хейзел і інших дітей, щоб вони не вередували. Вам потрібно зробити все для того, щоб вашому персонажу було комфортно в дитячому саду, він зміг знайти собі друзів і вихователька була ним задоволена.

4)Догляд за різними дітьми. Ця категорія ігор про дитячий садок, надає вам можливість ознайомитися з усіма труднощами, через які доведеться пройти, виховуючи дітей. Догляд за новонародженими дітками завжди найважчий. Ви можете відчути це ігри, де потрібно доглядати за малюками з ясельної групи. Доступні такі ігри, де потрібно доглядати в дитячому садку за дітьми постарше. Однак, будьте готові до того, що вони люблять бешкетувати і робити різні капості. Крім стандартних персонажів в грі, є і такі, де потрібно доглядати за дітьми злих персонажів. Маленькі перевертні, вампіри і тролі теж потребують догляду, якими б страшними вони не були.

 

 

Ігри з розділу Дитячий садок навчать вас не тільки бути відповідальним, але і допоможуть весело провести вільний час. Спочатку вони створювалися для гри одного гравця. Але ж ніхто не забороняє вам зібрати цілу компанію друзів і доглядати за віртуальними малюками по черзі. Для того щоб включити програми з цього розділу на нашому сайті, вам не потрібно платити і проходити процес реєстрації. Просто запустіть браузер і насолоджуйтеся веселими іграми про малюків. Коли набридне грати в Дитячий сад, можете знайти собі цікаву іграшку іншого жанру на нашому сайті.

.