Ігри бульбашки грати онлайн безкоштовно

Коли ваші сили на межі і дуже вже хочеться відпочити від усяких турбот і клопоту, ви можете сховатися від світу, граючи в ігри бульбашки, які є на нашому сайті. Вони ідеально підійдуть тим, хто не відносить себе до фанатів хитромудрих сюжетів і складних ігрових процесів. Ігри бульбашки вважаються одними з найкращих «убивалок» часу, які користуються популярністю у більшості з нас. Погодьтеся, іноді хочеться пограти в гру тільки для того, щоб час швидше минуло, наприклад, коли стоїш в черзі або їдеш кудись. Ще один плюс цієї гри на нашому сайті у тому, що від вас не вимагають проходити процес реєстрації або завантажити що-небудь на свій комп'ютер. Просто увімкніть свій браузер і завантажте гру в режимі онлайн. Ігри бульбашки знаходяться у відповідному розділі, ви дуже легко зможете знайти.

Що з себе представляють ігри Бульбашки?

Якщо ви хоча б раз грали в Бульбашки, то погодьтеся, що відразу ж відірватися від цієї гри неможливо. Не дивлячись на свою простоту, вона сильно затягує. Кожна гра дуже барвиста і яскрава, тому дітки теж звертають на них увагу і з задоволенням бавляться. Правила тут досить прості, так як створювалися зі спеціальною метою не перезавантажувати мозок людини, а дати йому можливість відпочити, задіюючи лише дрібну моторику. Ігри Бульбашки дуже веселі і навіть після невеликого ігрового перерви, у вас відразу ж підніметься настрій.

 

 

Крім розважальної функції, Бульбашки допоможуть вам добре розвинути швидкість мислення і реакції. На перших рівнях вам буде досить легко справлятися з поставленим завданням. Але на всіх наступних місії будуть ускладнюватися, і ігри Бульбашки більше не будуть здаватися такими простими. У більшості випадків, для того щоб виграти потрібно використовувати логіку для прораховування ходів. Не дивлячись на таку просту, яскраву і веселу розмальовку, на найвищих рівнях ви можете не на жарт застрягти. Сідаючи за ігри Бульбашки, підготуйте своє вміння аналізувати ситуацію, стратегічне мислення і зрозумілу собі логіку.

Різновиди ігор Бульбашки

Цей розділ пропонує вам такі популярні ігри:

1) Собиралки. Різнокольорові бульбашки ховають у собі різні предмети або живих істот, які можуть вам допомогти. За те що ви лопаете бульбашки і звільняєте все і всіх, що знаходиться всередині них, вам нараховують окуляри або інші бонуси.

2) Зума. Одна з найпопулярніших ігор офісних працівників. Вам потрібно постаратися підірвати всі бульбашки різного кольору. Для цього під вашим контролем є жаба, яка стріляє різнокольоровими патронами. Для того щоб ви могли вистрілити в будь-яку частину ланцюжки з кульок, жаба обертається навколо себе. Трапляються кулі, які приносять вам додаткові переваги, і серед них є ті, що можуть знищити більше семи кульок за один постріл.

3) Винкс. Ця гра обов'язково сподобається фанатам популярного мультсеріалу, так як тут вони будуть допомагати вам впоратися з поставленим завданням. Допоможіть їм лопнути або залишити в цілості свій міхур, і отримуєте за це окуляри.

.