Ігри будувати мости для машин, Поле Бридж грати

чи Часто ви замислюєтеся про важливість всіх споруд, які помічаєте кожен день? Швидше за все ні, адже ви спостерігаєте все це з народження, живете в будинках, заходьте в магазини, музеї, їздите по мостах і так далі.

А спробуйте раз замислитися про те, що б було, якби навколо не було всього цього. Як би тоді проходив ваш день, як би ви розподіляли свій час і скільки б його вам знадобилося, щоб, наприклад, дістатися на роботу? А конкретно, щоб ви робили без мостів? Адже дуже багато міст сьогодні розділені мінімум на два береги. А є й такі, які повністю складаються з маленьких острівців, і там вже без мостів ніяк. Згадайте про Венеції — місті, яке повністю зведений на воді. Ви не зможете пройти велику відстань і не побачити там хоча б один маленький місток, який допоможе вам перебратися на той бік вулиці. А адже це ми говоримо про маленьких мостах. Але великі несуть не менш важливе значення, а швидше навіть навпаки. Коли струмочок потрібно пройти зовсім маленький, то це в критичних ситуаціях можна зробити просто крокуючи по ньому. А от коли перешкодою вам служить широка річка, та ще й ви знаходитесь на декількох десятків метрів зверху від неї, то тут уже виникає велика проблема, яку кожен день нам допомагають вирішувати мости.

Будівництво мостів — важка праця, з якою можуть впоратися тільки спеціально навчені люди. Вони не просто інженери і архітектори, вони ще й неймовірно відповідальні люди, адже зводити таку глобальну споруду — означає брати на себе величезну відповідальність за життя багатьох людей, яким хоча б раз доведеться проїжджати по їх мосту. У будівництві мостів дуже важливо знати фізику, крім всього іншого. Саме на фізичних розрахунках і знаннях законів з цієї області, ґрунтується будівництво мостів. Малюючи ескізи майбутніх будівель, інженери повинні ретельно все виміряти, прорахувати і перевірити, щоб розроблений ним проект був не тільки красивим, але і надійним, довговічним і міцним. Звичайно ж, це тривалий процес, до того ж і дуже складний. Для того щоб упевнитися, що міст буде саме таким, який зможе відповідати всім вищевказаним вимогам, залучають до роботи не одного спеціаліста. Причому, цю люди з різних областей будівництва і архітектури, так як нюанси потрібно враховувати різноманітні.

 

 

А вам коли-небудь хотілося будувати мости? Якщо так, то вам варто знати, що це дуже відповідальна професія. Обов'язково потрібно отримати вищу освіту в цій сфері. І причому потрібно буде дійсно вчитися, а не прогулювати найважливіші пари. Ну а якщо ви ще занадто молоді для того, щоб поступати в університет, але це заняття вас дуже зацікавило навіть у ваші молоді роки, пропонуємо вам почати з ігор Будувати мости, які представлені на нашому сайті. Всі вони містять у собі основи того, як зводяться мости в реальному житті. Вам потрібно буде займатися будівництвом у спрощеному варіанті, але основні вимоги, надійність, краса і довговічність, все ж доведеться дотримуватися.

Однією з найпопулярніших ігор у цьому розділі можна назвати Poly Bridge. Згідно з її правилами, ви виступаєте в ролі архітектора, якому потрібно буде побудувати не один міст. Всього у грі 60 рівнів, і на кожному з них вас чекає нове умова будівництва. Не думайте, що все буде так легко і просто. Постійно будуть якісь перепони, і щоб впоратися з ними потрібно буде гарненько подумати. До речі, якщо ви добре знаєте основи фізики, то вони вам дуже знадобляться. Багато нюанси будівництва ви побачите тільки в тому випадку, якщо знаєте елементарні фізичні закони.

 

 

Міст повинен бути таким же, який ви бачите у своєму місті, наприклад. Тобто, гарний, міцний і довговічний. Звичайно ж, одними розрахунками та ескізами такого результату не досягнеш, тому, у вас в розпорядженні буде деякою набір обладнання та матеріалів. З усього цього ви вправі самостійно вибирати, яке саме обладнання і інструменти виберіть для будівництва конкретного мосту. А їх можна побудувати дуже багато: підвісна, арочний, простий, складний та інші. Не забувайте враховувати місцевість, на якій вам належить зводити споруду, адже це відіграє дуже важливу роль. Звичайно ж, в іграх Будувати мости, по завершенню будівництва ваше творіння буде випробовуватися. За нього відразу ж почнуть їздити різні за вагою машини, починаючи від велосипеда, і закінчуючи величезними вантажівками. Якщо хоча б одна з машин провалиться, то ваш міст розколеться і доведеться починати будівництво заново.

Ігри Будувати мости обов'язково сподобаються тим, кому дійсно подобається архітектура і будівництво. Ці ігри дуже корисні для розвитку мислення і допоможуть вам з цікавістю провести вільний час. Включити будь-яку з ігор на цю тематику ви можете на цьому сайті в будь-який час!

 

 

 

 

.