Ігри Бомж Бродяга грати безкоштовно онлайн

Що ми знаємо про людей, які живуть на вулицях? Про тих простих безпритульних, на яких ми, найчастіше, дивимося з презирством? Ми не знаємо про них нічого, адже ми ніколи не розмовляємо з ними. А навіть якщо розмова і трапляється, то ми скоріше намагаємося її уникнути просто тому, що людина виглядає неохайно і неакуратно. А адже він такий же, як і ми, і коли-то, може бути, у нього теж була своя сім'я, дім, робота і діти. Ми не знаємо про бродяг нічого, тому і судити їх права не маємо.

Часом, прості бомжі можуть виявитися набагато більш людяними, добрими, ніж люди з престижною роботою, прекрасним будинком і сім'єю. Напевно, саме це нам спробували донести творці фільму Бомж з дробовиком, на основі якого пізніше була створена серія ігор Бомж Бродяга. Вам обов'язково варто в них зіграти, щоб зрозуміти, якими насправді можуть бути ці брудні і неприємно пахнуть волоцюги.

Сюжет фільму

Якщо ви знайомі з фільмом, який ліг в основу сюжету для цих ігор, то ви напевно вже поспішайте включити одну з них. Якщо ні, то спершу вам потрібно дізнатися, про що ж такому важливому нам розповіли тут режисери і сценаристи, про що потім розробникам захотілося створити захоплюючі ігри.

 

 

Отже, уявіть собі район одного з міст Америки, в якому панують злочинні угруповання. Головний герой фільму, Бродяга — простий бомж, але він живе у такому ж страху, як і всі інші жителі цього містечка. У свій час, життя цього хлопчини повернула зовсім не в ту сторону, в яку йому хотілося б, і йому довелося поселитися жити на вулиці, на місцевому звалищі. Місто надій — саме таку назву носить це місце, яке дуже символічно для всіх мешканців цього міста. Адже кожен день вони сподіваються, що хтось позбавить їх від цієї несправедливості спостерігати за жахливими злочинами кожен день. На жаль, порятунок до них все не приходить і не приходить, саме тому їм залишається тільки сподівається і чекати…

Бродягам живеться не дуже солодко, так як кожен день їм доводиться думати про те, де б роздобути шматочок хліба, щоб протримати до наступного ранку. Бродяга зовсім не дурний бомж, тому він намагається знайти собі роботу. В один прекрасний день він як завжди блукав по місту, і у вітрині одного з магазинчиків помітив те, що на його думку, зможе його прогодувати. Це була газонокосарка, яка коштувала 50 доларів. Вартість цієї штучки ніяк не збентежило хлопця, адже він знав, що як-то на неї запрацює. Він пішов до одного знайомого, знявся у відео-ролику з заробленими грошима відправився за покупкою. Він дуже хотів цю газонокосарку, так як розглядав її як інструмент для заробітку грошей. Щасливий бродяга заходить в магазин і бачить неприємну картину: син ватажка злочинної зграї, вторить заворушення всередині, так ще і ображає дівчину Еббі. Якийсь час Бродяга просто спостерігав збоку за тим, що відбувається, але коли нахаба підняв руку на беззахисну дівчину, у бомжа урвався терпець і він кинувся її захищати. Звичайно ж, охорона бандита, та й сам злочинець, обробили його як слід і залишили лежати трупом на підлозі. Еббі не змогла залишити свого захисника в такому положенні і забрала його до себе додому, заліковувати рани.

наступного ранку Бродяга прокинувся на дивані, але не став відлежуватися і знову вирушив у той самий магазин, адже газонокосарку він так і не купив. Як тільки він переступив його поріг, то знову побачив там своїх кривдників, які грабували магазин і навіть взяли двох заручників — жінку і її дитину. Поступово Бродяга наповнювала небачена злість, і коли вона перейшла через край, він схопив поруч стоїть рушницю і почав стріляти по бандитам, нітрохи не шкодуючи їх. З цього моменту Бродяга чітко розумів, що газонокосарка йому більше ні до чого. Він купує гвинтівку і відправляється на полювання, щоб нарешті позбавити жителів Міста надій від щоденного страху і переживань за свої життя.

Ігри Бомж Бродяга за мотивами відомого фільму

Ігрова лінійка Бомж Бродяга включає в себе ігри, кожна з яких здивує вас незвичайної сюжетною лінією. Як тільки вийшла перша гра про волоцюгу, вона неймовірно сильно сподобалася гравцям і розробники зрозуміли, що таку тематику можна закидати. Якщо ви включите будь-яку гру Бомж Бродяга, то відразу ж відчуєте справжню атмосферу небезпечної Америки вісімдесятих років. В той час, бандити на вулицях не підкорялися владі і творили практично все, що хотіли. Вам потрібно буде управляти бомжем по імені Бродяга, який прагне знищити всіх злочинців і поліцію, яка прикриває їх злочинні діяння. Ваш герой хоче, щоб усі лиходії нарешті були покарані, і його абсолютно не лякає те, що ця місія випала саме йому.

У волоцюги буде зброя, але тільки не завжди воно буде таким могутнім, як вам здається. В основному, це будуть різні пляшки, каміння та інше сміття, яким він зможе кидатися в своїх кривдників. Головним його зброєю будуть його кулаки, якими він буде бити всіх підряд. Деколи, під його гарячу руку будуть потрапляти і перехожі, які насміхаються над ним або дивляться з презирством. Крім побиття своїх ворогів, Бродяга повинен буде впоратися з кількома місіями, які не завжди будуть простими.

Крім прекрасної задуми, всі ігри Бомж Бродяга відрізняються чудовою графікою і хорошим музичним супроводом. Сюжет буде зрозумілий усім гравцям, тому що в цьому плані ніяких труднощів не виникне. У цих іграх у вас є можливість стати своєрідним супер героєм, який виглядає не так презентабельно, як хотілося б, але за то завжди стоїть на захисті людей та їх прав.

Цього бродягу належить побувати в різних ситуаціях. Він буде не тільки вбивати бандитів на вулицях, але і битися з прибульцями в космосі, адже вони викрали його для проведення дослідів. За всі свої вчинки головний герой ігор побуває і в пеклі і в раю, і навіть у таких місцях примудритися з кимось побитися. Загалом, в цих іграх не тільки напружена, але і дуже весела атмосфера. Включайте ігри Бомж Бродяга на нашому сайті і насолоджуйтеся цікавою і непередбачуваною атмосферою!

 

.