Ігри Бій з Тінню онлайн, грати в Shadow Fight біс

Коли ми дивимося бойовики, де відчайдушні хлопці б'ються один з одним, у нас застигає у жилах кров від переживань. Кожен вибирає собі фаворита, і вболіває за його перемогу по ту сторону екрану. Захоплюючі поєдинки з морем крові та знерухомленими тілами в кінці, змушують нас переживати за героїв фільмів, як за самих себе. Але, повірте, ви не знаєте, що бої проти людей — це ще не самі важкі поєдинки. Складніше і небезпечніше всього боротися з тінню. Саме такі поєдинки вам доведеться спостерігати в іграх Бій з тінню. До того ж, ви будете не просто спостерігати, а участь у них, так що приготуйтеся до непередбачуваних поворотів подій.

Головний персонаж виглядає досить похмурим, він вже сам став чимось схожий на тінь. Зовсім недавно на нього напали бандити, яким він дуже хоробро протистояв. Він здолав їх, а після вирішив прогулятися по міських вулицях. По дорозі йому вдалося купити собі великий і широкий меч. Нова зброя настільки гостре, що тепер йому можна не боятися ні злочинців, ні демонів. Хочете побувати на місці такого відважного бійця? Тоді візьміть керування над цим персонажем і закінчите бій з тінню. Запам'ятайте, що на вашому шляху будуть постійно потрапляти тіні якихось лиходіїв, які будуть безупинно на вас нападати. Ви повинні будете вбивати їх одного за іншим, а вони будуть з'являтися знову і знову. Приготуйтеся до того, що ці бої з тінню будуть продовжуватися нескінченно.

Передісторія

у торговців у східних країнах свої порядки. Задовго до того, як на ринку з'являться перші покупці, вони виставляють на полиці всі свої товари і приводять їх в ідеальний порядок. Зазвичай це відбувається ще до сходу сонця, тому багато в східних поселеннях вважають, що торговці на ринку ніколи не лягають спати. Корінні жителі шанують свої звичаї, тому слідують їм за будь-яких обставин. Всі обряди у східних селищах несуть у собі дуже багато таємничого і загадкового. І ось одного разу, коли на ринку в черговий раз велися приготування до нового робочого дня, десь поблизу пролунали жахливі крики людей про допомогу. Як виявилося, відчинилися Ворота Тіней, і звідти до людей вийшло дуже багато демонічних істот, які не просто страшно виглядали, а були озброєні незвичайною зброєю. У східних бойових мистецтвах таку зброю називалося піками.

 

 

Цей день починався так добре і, як завжди, світився добротою. Але ось закінчувався він як ніколи сумно і жахливо, адже військо демонів не жаліла нікого. Вони вбивали всіх мирних жителів, серед яких багато людей похилого віку, дітей та жінок. Темної сили жителі села ще не зустрічали, тому надія на порятунок в їх душах миттєво згасла. Навіть ті мешканці поселення, яким вдалося вижити, просто сиділи в підвалах і чекали своєї смерті, поки їх колись улюблена село все глибше і глибше занурювалася в темну друк і безмежну тугу. Всесильні тіні господарювали на вулицях села, але їх влада несподівано похитнулася. Звістка про те, що їхній ватажок був розрубаний на дві частини, добряче налякала його слуг тіней. А зробив це несподівано з'явився учень школи бойових «тіньових» мистецтв. Саме ним вам належить управляти в іграх Бій з тінню. Боріться відважно та не бійтеся налаштованих проти вас тіней, адже якщо ви будете впевнено тримати в руках свою зброю і сміливо кидатися у бій, то перемога однозначно буде за вами.

Особливості ігор Бій з тінню

Нові ігри Бій з тінню, які мають російськомовний інтерфейс, дають можливість кожному гравцеві перевтілитися в молодого безстрашного бійця. На перший погляд, в ньому немає якогось видатного телесложения і він взагалі не здасться вам силачем. Однак, його воля до перемоги над жахливими демонами набагато сильніше, ніж у будь-якого іншого воїна з великим досвідом у битвах. Ваш персонаж не міг більше дивитися на те, як моторошні тіні знищили колись процвітаюче поселення, де люди в своїх серцях завжди несли тільки добро і радість оточуючим. Вам потрібно буде впоратися з великою кількістю труднощів перш, ніж місцевий народ удостоїть вас звання свого спасителя. Можливо, вам навіть не потрібно буде врятувати весь всесвіт від цих жахливих істот.

Ігри Бій з тінню можна назвати досить екстремальним розвагою, яке буде постійно тримати вас в нервовому напруженні. Спершу гри будуть починатися з навчального режиму, в якому ви дізнаєтеся базові прийоми східних єдиноборств, адже саме з їх допомогою доведеться долати такого небезпечного ворога. Серед них будуть кілька різновидів стрибків, з яких ви зможете наносити різні удари. Такі прийоми найбільш точні, якщо говорити про попадання по меті. В основі бойової системи цих ігор, лежать швидко використовувані комбо-атаки і відхід від ударів противника. Насправді, впоратися з цими завданнями не так просто, як здається. До того ж, деякі прийоми ви зможете купувати за алмази або гроші, а їх треба заробляти. Відразу багато заробити ви не зможете, тому, якщо ви бажаєте максимально швидко отримати нескінченну кількість грошей і алмазів, можна пошукати чіти для ігор Бій з тінню.

 

 

Ваш герой виглядає не гірше, ніж його суперник. Неймовірна воля до перемоги надає йому величезну кількість сил і, якщо знадобиться, він без сумніву готовий віддати своє життя за повне знищення супротивника. За успішно пройдені рівні ви будете отримувати в нагороду окуляри досвіду і певну суму золотих монет. Такі бонуси дають можливість придбати більш ефективну зброю, дізнатися більше інформації про прийоми супротивників, вивчити різні магічні заклинання і освоїти нові бойові навички. По ходу гри обов'язково користуйтеся логікою і тактичним мисленням.

На нашому сайті ви можете гри до гри Бій з тінню не тільки на ПК, але і на мобільних пристроях Android і iOS. Незалежно від того, чим ви вирішите грати, грати буде вражати вас своєю блискучою анімацією, видовищними битвами на ігровому екрані, і реалістичними пересуваннями бійців. Управління досить просте, і обмежується лише стиком пересування і двома клавішами. Не сумнівайтеся в тому, що ви потрапите в справжню Східну атмосферу, адже барвисті атрибути на тлі підібрані ідеально. В реальному житті далеко не кожен може освоїти бойове мистецтво тіньового бою, але, якщо вам все-такі цікаво, ви можете поринути в його філософію в іграх Бій з тінню.

.