Ігри Аватар грати онлайн безкоштовно

Світ, в якому живе Аватар, насичений різними фантастичними тваринами, рослинами і духами. Тут цивілізація людей ділиться на чотири основні раси: Раса Вогню, Плем'я Води, Кочівники повітря і Плем'я Води. Підкорювачі — це зібрання людей, яка є в кожній з рас. У них є всі здібності для того, щоб контролювати ті стихії, до яких вони відносяться. Роблять вони це за допомогою спеціальних магічних дій та рухів, які зовні дуже нагадують елементи з давніх бойових мистецтв.

Творці цього захоплюючого мультика з усією серйозністю підійшли до даного моменту, і зробили так, що кожен із стилів підкорення повністю ідентичний з одним із найвідоміших стилів у східних єдиноборствах.

Світ Аватара

В цьому світі існує тільки одна людина, в чиїх силах підкорити всі чотири стихії. Його ім'я Аватар, і багато хто вважає його духом божественної природи, який час від часу перероджується в нові фізичні тіла. Після смерті Аватара, його дух, міць якого не можна описати словами, перероджується у тіло того, хто йде наступним за циклом певної Раси. За таким принципом, у кожної Раси є можливість мати Аватара по черзі.
Одним із самих головних умінь Аватара, є унікальна здатність спогадів про всіх магічних навичках попередніх Аватарів. Користуватися таким вмінням можна в тих випадках, коли йому загрожує сильна небезпека. За власним бажанням активувати це вміння Аватар зможе тільки після тривалих тренувань, пов'язаних з енергетичними потоками та чакрами.
Якщо Аватара наздожене, то цикл перероджень закінчиться й відбудеться зупинка колеса Сансари, і дух могутньої людини закінчить своє існування. Протягом багатьох століть Аватари переслідували мету підтримки гармонії між усіма Расами. Згідно з сюжетом мультфільму, дух цього завойовника стихій переродився в тілі хлопчика 12 років. Він же виступає в ролі головного персонажа в більшості іграх Аватар.

Історія Аватара

Аанг — так звати хлопчика, який є втіленням Аватара. У нього є здібності медіума, і він виконує роль своєрідного мосту, який з'єднує фізичний світ і ми духів. Коли Аанг починає медитувати і впадає в глибокий стан, то може віддалятися від свого фізичного тіла і виявляється в духовному світі. Також, використовуючи портал, Аанг може не виходити зі свого фізичного світу, і все одно подорожувати в світ духів. Там він може спілкуватися з різними істотами, які часто приходять до нього на допомогу в різних ситуаціях.
Кожна Раса використовує своє єдиноборство, для того, щоб боротися з суперниками. Пропонуємо вам ознайомитися з цими єдиноборствами, так як це може стати в нагоді вам в іграх Аватара.
Раса Води засновує Тай чи Чуань. Це різновид бойового мистецтва, яким користуються не тільки для самозахисту, але й для підтримки здоров'я всього організму. Сьогодні цей стиль користується величезною популярністю по всьому світу, але в більшості країнах використовується, в основному, як вид оздоровчих гімнастичних вправ.
Раса Землі використовує кунгфу Хунг Га. Від інших бойових мистецтв воно відрізняється перевагою позицій зі зміщеним центром тяжіння до низу. Основні позиції цього бойового мистецтва вчать від місяця до тих років.
Раса Вогню вибрала Шао Линьское Кунг Фу. Ці єдиноборства вважаються найбільш популярних серед всіх. У ньому є дуже багато технік, які підходять для проведення бою на довгому відстані. Для того щоб освоїти дану різновид Кунг Фу, потрібно бути швидким, спритним і гнучким.
Багужанг — стиль Раси Повітря. Він більшою мірою спрямований на роботу з внутрішньою енергією бійця. Основою даного виду бойового мистецтва, є круговий рух.

.