Ігри Ассасин Крід грати безкоштовно

Ці людям родом із Східних держав, їх називали ізгоями серед одноплемінників. Він були самими майстерними найманцями Середньовіччя. Трохи пізніше західний фольклор їх занадто романтизував, однак, ніхто не перекручував інформацію про те, ким вони були насправді. Ассасини — так їх називали. Спершу вони вважалися вбивцями, які скоюють злочини, мають політичну підтримку. Зовсім недавно історія про найманих вбивць зі Сходу знайшла своє друге народження, завдяки компанії Ubisoft Montreal. Вивчивши достовірні історичні джерела, співробітники цієї компанії створили гру, яка розповідає про цих загадкових найманців.

У Європі вперше дізналися про цих людей, коли відбувалися Хрестові походи. Всі ці розповіді про небезпечні найманців були викладені заклятими ворогами мусульман — хрестоносцями. Їх розповіді давно вже перетворилися в легенди, і мало хто вірив їм.

З самого початку свого існування, послугами асасинів користувалися політичні персони, вірою яких було мусульманство. Особливо небезпечні завдання вони довіряли саме ассасинам, так як всі знали, що краще за них замовне вбивство не виконає ніхто. За події деякої кількості часу, асасинів стали називати «вбивцями християнського народу» і борцями проти приходу хрестоносців. У 1256 році татаро-монгольське іго захопило штаб-квартиру найманих вбивць ассасинів, яка перебувала в стародавньому місті Аламут.

Під час виконання доручених «замовлень» ассасіни активно користувалися різними популярними в середньовічні часи методиками. Однією з таких було вбивство клієнта в публічних місцях. Цей прийом був спрямований на те, щоб залякати потенційних супротивників.

Багато плутають асасинів з сучасними терористами, і сильно помиляються. Перші ніколи не вбивали ні в чому не винних мирних жителів. Їх дії були спрямовані тільки проти активно діючих і агресивних людей і угруповань. Ассасини мали свій власний кодекс. Крім цього, вони постійно вивчали та вдосконалювали навички військового мистецтва, лінгвістики, кінного спорту та стратегічного планування.

Сучасники дізналися про існування Асасинів тільки після виходу однойменної гри. Тут в основу закладено пригодницький сюжет, дії якого розгортаються під час Третього походу хрестоносців. Ви будете приймати участь зі своїм воїном в різних важливі події. Головним героєм тут є людина з сучасності, по імені Десмонд Милі. Він вирішив скористатися машиною часу, в слідстві чого відновив свою генетичну пам'ять і відновив у своїй голові одного з своїх предків — Альтаїра, який був одним з найсильніших асасинів.

У чому полягає мета цієї гри? Вам потрібно провернути серію замовних вбивств, які необхідні лідерові асасинів. Для того щоб справитися з відповідальною місією в належні строки, потрібно відшукати Братство агентів. Там ассасину нададуть всі потрібні йому відомості і додаткові місії, з якими йому також потрібно буде впоратися. Найчастіше, змістом таких побічних завдань, є підслуховування, допит і так далі.

Як тільки ви перевтілюйтеся в ассасина, то опинитеся у відкритому світі, де можна досліджувати різні вас цікавлять об'єкти, охороняти потрібних вам людей, оцінювати обстановку з верхівок башт і багато іншого. Після того, як Альтаїр вдало справляється з довіреною йому місією, він знову повертається в Братство Агентів, де йому видають нову зброю і завдання.

Як тільки гра вийшла у світ, то отримала безліч позитивних відгуків не тільки від своїх користувачів, але і від критиків.

 

.