Ігри Агарио грати онлайн, Agar io безкоштовно і бе

Зовсім недавно Всесвітню Мережу підкорив захоплюючий браузерний симулятор, який оповідає про життя незвичайного героя, що є віртуальною бактерією. Сюжет гри Агар передбачає одне просте правило: «пожирати інших і розвиватися». Персонаж протягом всієї гри знищує дочиста корм і всіх, хто трапляється на його шляху, таким чином, намагаючись завоювати лідерство.

Поява ігри і швидка популярність

Основою створення гри Агарио є популярна у наукових колах агаровая середовище, яку вчені використовують в лабораторних умовах для вивчення природи і розвитку різних мікробів. Саме цей принцип і надихнув молодого бразильського фахівця на розробку захоплюючій віртуальної забави з простою графікою і простим геймплеєм. Зазначимо, що на створення першої версії у молодої людини пішло всього декілька днів, і її зазнало приблизно сімсот тисяч користувачів. Сьогодні Агарио відома вже по всьому світі і завоювала популярність серед геймерів.

Чим же цікава ця гра? Одним з істотних переваг Агар іо є те, що вона належить до фрі-ту-плей. Відвідавши веб-портал гри, можна завантажити її і продовжити захоплюючу битву з іншими персонажами. Важливо відзначити, що немає необхідності робити які-небудь фінансові вкладення, що в свою чергу є ще одним плюсом. Для використання доступно вісім серверів, однак для гри краще вибирати той, який з географічної точки зору знаходиться ближче до вас – це поліпшить пінг. Крім того даний браузерний симулятор доступний для установки на персональні комп'ютери та мобільні пристрої, що працюють на базі ios і Android.

Як грати?

Все, що вам необхідно для управління головним персонажем – це комп'ютерна миша. З її допомогою ви будете переміщати бактерію, і допомагати їй добувати їжу до тих пір, поки вона не досягне необхідних розмірів. Від рівня до рівня завдання будуть ускладнюватися, але важливо запам'ятати одне: потрібно поглинати менших за розміром, і побоюватися великих суперників.

 

Проте в цьому всьому є «але» — чим товще стає персонаж, тим складніше йому пересуватися, і відповідно наздоганяти дрібних суперників. Так, щоб зловити здобич, потрібно вдаватися до хитрим нескладним маневрів – ковзаєте по всіх куточках майданчики, так як там часто ховаються можливі
«ласощі». Коли мікроб рятуючись тікає, він може ділитися на 2 частини, однією з яких завдає постріли.

Гра має кілька режимів: класичний (він є загальнодоступним, і з нього всі стартують). Крім того тут відбувається створення персонажів, налаштовується графіка і вибираються никнеймы. У верхній частині екрана для перегляду доступний топ-10 лідерів, потрапити в який і є однією з ваших цілей.
Командний варіант передбачає поділ на 3 групи, кожній з яких присвоюється свій певний колір (зелений, синій або червоний). Переможуть ті, які швидше знищать своїх суперників.

.