Ігри 3 Панди онлайн, грати в Три Панди безкоштовно

Наукою доведено, що людське око дуже добре сприймає поєднання білого і чорного кольорів. Можливо, саме з забарвленням панд пов'язаний той позитивний заряд емоцій, який він здатні подарувати нам просто тому, що ми на них дивимося. Досить навіть глянути на цих милих ведмедів на екрані свого комп'ютера,в іграх 3 панди на нашому сайті. З такою дивною компанією вам належить подорожувати і виходити з різних веселих і не дуже ситуацій. Допоможіть цим трьом чорно-білим ведмедям впоратися з різними перешкодами, і вони обов'язково не забудуть обдарувати вас черговою порцією позитивних емоцій.

наймиліша компанія в світі

Навіть просто спостерігати за тим, як чимось займаються панди — моторошно цікаво. А брати участь з ними в різних процесах — ще цікавіше. Художники, які створювали головних персонажів ігор 3 панди, змогли зробити їх не просто усунутими тваринами, яким немає діла до людей, а тими, які відрізняються швидкістю, допитливістю, наполегливістю і дружелюбністю. Якщо пандам треба чогось досягти, у них це обов'язково вдасться, і в деяких ситуаціях вони здатні діяти навіть набагато наполегливіше, ніж люди. Ігри 3 панди є відображенням бойового характеру цих тварин і їх безжурного духу. Разом з ними ви зможете опинитися в самих непередбачуваних місцях. Вони дуже швидко адаптуються до будь-якої ситуації і зовсім не бояться компанії людей, наприклад, в аеропорту. Розробники вирішили зробити цих трьох друзів небагато фантастичними, і в підсумку в іграх 3 панди ми можемо спостерігати, що у цих тварин абсолютно відсутній будь-який мовний бар'єр.

Разом з пандами ви відвідаєте Японії і Бразилії, зможете втекти з в'язниці, станете членом позаземних поселень і багато іншого. Те, що часом буде проведено весело, не дивлячись на якісь складні ситуації, навіть не сумнівайтеся. Вам варто тільки спробувати, і до цієї чудової компанії, вас буде постійно тягнути, як магнітом. Варто тільки почати гру, і зупинитися буде дуже складно.

Нудно не буде!

Ці милі з вигляду звірі вже точно не дадуть вам занудьгувати! Гра сподобається геймерам будь-якого віку, так як завдання тут бувають різної складності. Самим маленьким гравцям 3 панди страшенно подобаються, адже на екрані свого комп'ютера вони можуть спостерігати за улюбленими чорно-білими ведмедиками, та ще й керувати ними. Ігри 3 панди мають одну відмінну особливість: покажчики, які весь час з'являються на екрані, допоможуть вам безпомилково зрозуміти, куди панди повинні направлятися. От тільки спосіб, за допомогою якого ви будете досягати поставленої мети, доведеться вибирати самостійно.

 

 

Кожна гра з цієї рубрики — вдале поєднання квестів, стрілялок і бродилок. Аспект фізика в грі продумана дуже ретельно опрацьований до дрібниць. Музика, під яку ведмежата справляються з усіма своїми завданнями, дуже підтримує ваше ігрове настрій і змушує пандочек посміхатися. У деякі моменти, вам вдасться спостерігати за тим, як панди виконують різні трюки. Крім стандартного бігу і стрибків, пухнасті персонажі будуть ходити догори ногами, лізти один на одного, висіти вниз головою і багато іншого. У цій рубриці ви можете скласти багато пазлів, на яких зображені ці три веселих друга.

Кожен з трьох ведмедів промальований просто ідеально, можете в цьому не сумніватися. На загальному ігровому тлі персонажі дуже виділяються якістю свого зображення. Їх образ продуманий до дрібниць і розробники повністю втілили в ігрову реальність задумане. Коли ви подивіться на цих ведмедів, у вас ні в якому випадку не виникне до них почуття жалю. Проте, разюче, але вам відразу ж захочеться їм допомогти. Як тільки відбувається якийсь казус, 3 панди не сумують, а зустрічають всі проблеми з усмішкою на своїх мордашках. З вашою допомогою вони обов'язково пройдуть будь-який рівень. Ви можете проходити завдання в іграх 3 панди не один, а разом з друзями. Зайва голова вам тут вже точно не завадить.

Панди ніколи не відмовляться від допомоги

Щоб вибратися зі складної ситуації, 3 панди готові впоратися з багатьма труднощами. Вони будуть зустрічатися з ніндзя і навіть боротися з ними. Часом у них не буде іншого виходу, як встати за штурвал пароплава і навіть літака, тому що крім них з цим ніхто не впорається. Вони дуже високо стрибають і є досить непоганими плавцами. Загалом, цієї милою команді є чим вас здивувати. Пандочки готові впоратися з будь-якими випробуваннями, навіть з тими, які пов'язані з магією. На одному рівні вони рятують жабу, а на іншому вже казкових фей. Хоробрість не покидає їх при будь-якому розташуванні справ. Навіть зустріч зі злими чаклунами не зупинить їх. До речі, навіть з крокодилами вам доведеться битися разом з пандами в іграх 3 панди.

Ці ведмедики можуть дійсно все, тільки при одній умові — якщо ви не залишите їх одних. Допомагати їм потрібно обов'язково, навіть якщо ви просто будете керувати їх діями. Користуйтесь підказками, які будуть з'являтися на екрані, і направляйте панд в потрібну сторону. Для управління вам знадобиться тільки мишка. Будуть і такі ситуації, коли цим ведмедикам потрібно буде розділитися. Тоді вам доведеться працювати над виконанням місії кожного ведмедика окремо. В одного завдання буде полягати в тому, щоб ключі у охоронця вкрасти, а інший повинен буде греблю каменем залатати — тут вже як пощастить. У будь-якому випадку, ви повинні прийняти в цьому участь у захоплюючих іграх 3 панди!

.