Грати скарби — грай безкоштовно онлайн

Величезні протоки, невідомі раніше незаселені острови, морські битви – як же весело було піратам. Варто тільки уявити, що всі ці неймовірні люди дійсно були, аж дух захоплює. Дивно, скільки всяких пригод побачили на своєму віку ці браві хлопці. Кожен хлопчисько мріє підкорювати океани і сіяти страх у екіпажів купецьких судів. Золото – це найцінніше у пірата. Про це знає кожен, від малого до великого. А ігри про піратів пропонують тобі спробувати себе в ролі запеклого негідника, а головне тобі не доведеться переступати закон. У віртуальному світі можна все.

Тайнички...

Люди у всі часи боялися, що все те, що вони нажили непосильною працею за своє життя буде вкрадено або відібране. Це правило відноситься і до тих, хто нажив своє багатство незаконно, адже всім відомо, що вкрав ти, вкрадуть і у тебе. Та й всі серйозні пограбування відбувалися не поодинці, а як довіряти спільникам, так вони ж ще ті негідники. А в грі, твої скарби назавжди залишаться при тобі, заховав скарб, вийшов з гри і все, ніхто до них не посміє доторкнутися. Саме тому навіть відомі політики і судді ховали свої заощадження не в банку, а у відомому тільки їм одним місці. Тільки так вони могли спати спокійно, а це і не дивно, адже не завжди гроші були нажиті чесною працею.

Всім відомо, що всі люди смертні, і буде дуже не тактовно по відношенню до спадкоємців забрати з собою в могилу секрет розташування скарбу. Та й сам хазяїн скарбу міг забути те місце, куди він його сховав. Саме тому практично до кожного кладу додавалася карта з його місцем розташування, за якої спадкоємці змогли б його знайти. Практично всі ігри про скарби починаються однаково: в руках у вашого персонажа виявляється карта, за який ви повинні відшукати скарб. Як його знайти? Якщо у ваших руках виявилася карта, наприклад, Червоної Бороди, то тоді думай як Борода, знай все те, що знав цей пірат.

Що необхідно для пошуку?

Якщо ти думаєш, що найважчим у пошуку скарбу є пошук острова, з якого вона була змальована, я повинен буду тебе засмутити. Це не так! У більшості випадків підказкою виступає якийсь ребус або складна головоломка, яку ніяк не розгадати без спеціальних знань. Практично всі господарі скарбів повідомляли своїм спадкоємцям ту необхідну інформацію, за допомогою яких вони змогли б знайти скарб після їх смерті. Виходить, що і спадкоємцям потрібно було дізнатися як можна більше інформації у свого батька чи дядька, якщо вони хотіли якнайшвидше знайти скарб. А як багато конкурентів було у спадкоємців, ось ще одна загроза, така ж небезпечна, як і бандити. Ти сидиш і нічого не робиш? на твоєму місці я не був би такий спокійний, адже хтось вже зумів знайти твій скарб і присвоїти все собі багатства.

Вперед, назустріч пригодам!

.