Головоломки ігри грати онлайн безкоштовно

Іноді в житті трапляються такі дилеми, для вирішення яких потрібно гарненько поламати голову, продумати всі можливі варіанти і оглянути її з усіх сторін. Безсумнівно, це процес кропіткий і складний. Але коли ти все-таки знаходиш рішення і воно правильне, то отримуєш непідробне задоволення і захоплення від своєї геніальності. Саме з такою метою були створені головоломки онлайн, які ми пропонуємо вам протестувати на нашому сайті. Кожна з ігор має свою хитрість і розгадати її не так легко. І знайти один єдиний підходящий варіант рішення не так вже й легко, але іншого виходу немає. З категорії найпростіших ігор, можна виділити хрестики-нулики, але якщо вам хочеться чого - то складніше і цікавіше, то ми готові вам надати і такі варіанти.

Головоломки — відмінний варіант мозкового штурму

Якщо ви мрієте розвинути своє мислення до самого високого рівня, хочете завжди знаходити для вирішення проблем нестандартні та ефективні способи, то вам однозначно потрібно тренувати свою «голову» з допомогою наших головоломок. Але ж це заняття не на один день, а систематичне, тому включайте головоломки онлайн при будь-якій зручній можливості. Завантажуйте їх на свій планшет, смартфон, комп'ютер і розвивайтеся. На нашому сайті ви завжди зможете знаходити якісь нові ігри цього жанру, які ми викладаємо час від часу. Новинки і популярні ігри у нас доступні в режимі онлайн всім бажаючим.

Різновиди головоломок

Головоломкою можна назвати будь-яку задачу, до якої потрібно підібрати рішення. Наприклад, в жанрі детектива теж є дуже багато елементів головоломки, для вирішення яких потрібно зібрати достатню кількість доказів, приблизний портрет злочинця та інше. Однак, є і більш чітка класифікація головоломок. Їх дуже багато, але основні з них-це друковані, усні, з додатковими предметами та механічні. Практично всі онлайн-ігри, які ви можете знайти в цьому розділі, є віртуальними версіями таких популярних ігор, як пазли, п'ятнашки, кубик-рубик, судоку, морський мій та інших.

Головоломки — універсальне розвага

Так як всі знають про користь головоломок для розвитку мислення, ними починають захоплюватися люди всіх віків. Якщо у вас є вільна хвилинка, проведіть її хоч і граючи, але з користю. Відкрийте головоломки онлайн на нашому сайті та втечіть у віртуальному просторі кімнати, користуючись різними предметами інтер'єру. По периметру приміщення є різні підказки, які допоможуть вам швидше проходити рівні в грі. Є головоломки з сюжетами, коли персонажеві треба рухатися по кімнаті і запускати різні механізми, використовуючи для цього коди і рухаючи об'єкти. Для того щоб вийшло проходити завдання, без залучення логіки і спостережливості тут не обійтися. Не дивлячись на те, що цей вид головоломок є одним з найбільш складних, дітям і особливо літнім людям вони теж подобаються.

Якщо набридли класичні головоломки, включайте маджонг. Це китайська головоломка в формі піраміди і інших фігур, які складаються з фішок. На цих фішках можуть бути намальовані різні зображення, і у кожної з них обов'язково є своя ідентична пара, яку вам потрібно відшукати в піраміді. Цим доведеться займатися до тих пір, поки повністю не розберете піраміду.

Популярні «змійка» і кубики теж є у нас на сайті в різноманітних варіаціях. На ігровому полі потрібно зібрати однакові елементи і з'єднати їх в ряд, щоб вони згорали. На шляху до мети потрібно буде знищувати різні ланцюжки і кам'яні блоки, і за це збирати бонуси. Є ігри схожі на Зуму, де вам потрібно буде з ланцюжка біжать кульок розбивати групки однакових за кольором. Це потрібно зробити до тих пір, поки змійка не доповзе до свого будиночка.

Як виявилося, ламати конструкції теж потрібно вміти. У грі ви в ролі персонажа, який застряг в конструкції блоків і колод, і тепер повинен вилізти з неї. Але просто бити по чому попало не допоможе, тут потрібно знайти слабке місце в конструкції і вдарити по ньому з усієї сили. На перших рівнях у грі таку точку дуже просто знайти, але далі все буде ускладнюватися, тому не поспішайте радіти легким завданням.

 

 

 

.