Ігри для дітей онлайн, розвиваючі ігри для дітей

В розвитку сучасних дітей активно беруть участь різноманітні розвиваючі і повчальні ігри онлайн. Кожному віку відповідає щось особливе, індивідуальне. У міру дорослішання малюка, сюжети стають більш складними і різноманітними. Якщо на початку, метою навчальних програм було ознайомлення дитини з грамотою, математикою, навколишнім світом, в більш старшому віці, пропонуються різноманітні пригоди, головоломки. Для розвитку відповідальності, діти можуть доглядати за різноманітними звірятками –милими кошенятами, забавними цуценятами, непосидючими курчатами, допитливими динозавриками і т.д.

Для юних цінителька моди, існує маса захоплюючих ігор з одяганням. Маленькі гравці можуть відчути себе справжніми дизайнерами, підбираючи улюбленим персонажам зачіски, вбрання, аксесуари, взуття. Таким чином, виробляється почуття стилю, розвивається смак. Великою популярністю користується так звана Книга казок, яка розвиває пам'ять. Дівчинки зустрічаються з відомими Діснеївськими персонажами, знаходять відмінності між картинками, вирішують цікаві загадки, складають пазли.

Ігри розраховані на одного користувача, так і на двох. Разом з братиком, сестричкою або подружкою буде набагато веселіше. Вікові обмеження — бажано дітям з 2,3,4,5,6,7 років. Підніміть собі настрій!

.