Дидактичні ігри для дітей грати безкоштовно онла

Починаючи з перших днів життя, малюки активно пізнають світ і досліджують все, що відбувається навколо них. З цієї причини дидактичні ігри грають дуже важливу роль у житті дітей. Так, вони навчають дитину спостерігати за предметами (розміром, структурою, кольоровою гамою), відрізняти їх, а також визначати існуючі подібності між ними.

Ігри навчального характеру допоможуть вашому малюку ґрунтовно підготуватися до занять в школі, так як вони дозволяють не тільки відкривати нововведення, але і використовувати раніше набуті знання. Безперечно, такого роду навички будуть основоположними для успішного навчання в майбутньому. Крім усього іншого разом з пізнавальними розвагами діти весело проведуть дозвілля, адже всі розваги оснащені яскравими ілюстраціями, а приємне музичне супровід створить розслаблюючу настрій.

 

 

В даному розділі нашого сайту ви можете знайти розваги і посібники, створені фахівцями дошкільних установ і батьками, які призначені для того, щоб поповнити процес утворення методматериалом та цікавими ідеями. Такі ігрові посібники є навчальними, розвивають і формують характер. Перш за все, вони призначені для того, щоб формувати в дитині різнобічну особистість і розкривати потенційні таланти малюків дошкільного віку.

Ігри, які ви тут бачите перед собою, використовуються сьогодні в дитсадках. Деякі із запропонованих занять спрямовані на те, щоб розвивати мовлення, а деякі сприяють розвитку фантазії і творчого мислення. Крім усього іншого є матеріали для розвитку у малюків уявлень про час і простір, а також про надання першої долікарської допомоги.

Так, виділяють 3 типи дидактичних ігор:

1. Розваги, в яких задіяні іграшки або предмети. Такі розваги призначені для того, щоб розвивати тактильні відчуття і вчитися управляти різними пристроями. Плюс до всього вони сприяють розвитку фантазії і творчих навичок.

2. Ігри зі словами. Вони призначені для того, щоб розвивати слухову пам'ять, здатність спілкуватися, увагу, а також правильно поставлене мова і вміння чітко озвучувати свої думки.

3. Настільні друковані ігри. Вони застосовуються в якості наочного посібника і спрямовані на розвиток уміння зосереджуватися і зорової пам'яті.

У процесі гри ніяк не можна обійтися без спеціальних навчальних вправ і завдань, а також чітко встановлених правил і точного плану всіх необхідних дій.

Необхідно відмітити, що дидактичні ігри, насамперед, є різноплановими, які можуть виступати як в ролі методики навчання, так і способу навчання. Створені педагогами розвиваючі розваги, дозволяють малюкам розкривати свої можливості, використовуючи зорові, тактильні і слухові рецептори, а також спрямувати процес навчання на досягнення позитивних цілей.

 

 

Фахівцями дошкільних установ, які є практиками освітньої діяльності, досить часто власними руками або спільно з групою дітей розробляються розвиваючі іграшки з різного підручного матеріалу. Так, при власноручному виготовленні з'являється можливість урізноманітнити надання матеріалів програми з урахуванням потенціалу тієї чи іншої групи дітей.

Всі без винятку ігри можуть бути відтворені або створені з нуля вихователями дитячих дошкільних освітніх установ, і оформлені в цікавих і яскравих тонах.

.